אחד ממשחקי Need for Speed הטובים ביותר עולה עכשיו פחות מ-20 שקלים

לזמן מוגבל ביותר, אחד ממשחקי המרוצים היותר מוצלחים של EA במחיר ריצפה

אין כמעט גיימרים שלא מכירים או לא שמעו על סדרת מרוצי המכוניות 'ניד פור ספיד' (Need for Speed). מאז ששוחרר המשחק הראשון, The Need for Speed, ב-1994 עבור PS1, 3DO ו- Sega Saturn, הסדרה הפכה לפופולריות ביותר בז'אנר.

המשחק האחרון בסדרת NFS, המשחק Need for Speed Unbound, שוחרר ב- 2022, אך לא זכה להצלחה גדולה והביקורות 30 שנה לאחר מכן, הסדרה נותרה רלוונטית מאוד, עם זאת, היא בהחלט הגי שלו היו 'מעורבות'.

גם אחרי 30 שנה, הסדרה נותרה רלוונטית מאוד, ומעריצים עד היום ממשיכים את הוויכוח ההיסטורי של מה המשחק הכי טוב בסדרה. הבחירות לרוב נוטות לכיוון Hot Pursuit או משחקי Underground שמועדפים על ידי רבים.

עם זאת, לא מעט מעריצים טוענים ששני משחקי Need for Speed: Most Wanted, המקורי מ-2005 והאתחול של 2012 הם הטובים ביותר. מעריצים אלה ישמחו כעת לדעת שהאחרון עולה כרגע רק 19.35 שקלים ב-Steam.

נקודת המחיר הזולה מגיעה הודות ל- 85 אחוז הנחה שזמינה לעוד כמה שעות ספורות, מרגע הפרסום הזה אז כדאי להזדרז.

באשר לתמיכה ב-Steam Deck, הרישום של המשחק מציין שהוא "ניתן לשחק" אך לא "מאומת". מה שאומר שהוא יפעל ב-Steam Deck, אבל שחקנים עשויים להיתקל בכמה בעיות אופטימיזציה.

משחקים נוספים במבצע של חברת EA תוכלו למצוא בעמוד הזה, אלה הפופולאריים ביותר:

תמונת מסך מחנות סטים על משחקים של EA במבצע
משחקי EA במבצע (תמונה: סטים)


כל החדשות וכל העדכונים של GamePro

 בטלגרם     ובווטסאפ

  telegram          whatsapp

תומר סגל

יש לי כלב אבל גם חתול, ואין משחק שמשלב חיות שלא ניסיתי, אהבתי את רובם. אוהב לכתוב על חוויות דיגיטליות ולא נרתע מלנסות טכנולוגיות חדשות. כותב בעיקר על משחקים חדשים ובסוף היום נכנס לסשן או שניים במשחק רשת.
מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות