על פי הדיווחים היורש של נינטנדו סוויץ' אמור להגיע בסוף 2024

קונסולת ה-Switch מהדור הבא (Switch 2?) של נינטנדו אמורה להגיע כעת במחצית השנייה של 2024, על פי דיווח חדש

ערכות פיתוח לקונסולה הועברו כעת למפתחי צד שלישי, כך מדווח האתר VGC, לקראת הופעת הבכורה שלה בשנה הבאה. גם מקורות האתר הפופולרי Eurogamer מצפים לחלון השקה במחצית השנייה של 2024 לקונסולת ה-Switch הבאה, שתישאר באותה מתכונת מוצלחת. הניתנת להפעלה בתצורת כף יד.

לפי אנדי רובינסון מ- VGC, ערכות פיתוח לקונסולה הבאה של נינטנדו חולקו למספר "אולפני שותפים מרכזיים". על פי מקורות מרובים ש-VGC דיברה איתם, נראה שנינטנדו שואפת לשחרר את החומרה החדשה שלה במחצית השנייה של 2024, עם מחליף ל-Switch, שהגיע למדפים לראשונה בתחילת 2017 ומכר עד כה למעלה מ-125 מיליון יחידות.

%D7%A0%D7%99%D7%A0%D7%98%D7%A0%D7%93%D7%95 %D7%A1%D7%95%D7%95%D7%99%D7%A5 2

לרובינסון עשוי להיות גם כמה פרטים טכניים על היורש של ה-Switch. על פי הדיווחים, החומרה החדשה תכלול מסך LCD (ולא מסך OLED), שכן נינטנדו רוצה להזיל עלויות ייצור. אחת ההוצאות החדשות הגדולות ביותר תהיה אחסון, מכיוון שהחומרה החדשה תדחוף תמונות חזותיות ברזולוציה גבוהה יותר, וכך גם גדלי הקבצים צפויים להתנפח. נינטנדו לא מתכוונת להתחמק עם משלוח קונסולה עם אחסון של 32 גיגה-בייט בלבד. עם זאת, דבר אחד שלפי הדיווחים נינטנדו לא תחתוך הוא חריץ מחסנית להפעלת מדיה פיזית. באשר לתכונות מפתח אחרות, כמו תאימות לאחור, התמונה נותרה לא ברורה.

מכירות חומרה בהאטה, תוכנה ומשחקים רווחי יותר

נינטנדו צפויה לעדכן את הקונסולה הבאה בחומרה חדשה, מכיוון שמכירות החומרה של Switch הנוכחי ממשיכות להאט. דיווחים אחרונים מעריכים כי החומרה של הקונסולה הבאה של נינטנדו תהיה בעלת מפרט דומה ל PS4 ול-Xbox One. עם זאת, בתחום המכירות של תוכנות ומשחקים ה-Switch נותרו רווחיות ביותר כיום – ונינטנדו הכריזה לאחרונה על יבול של משחקים שירחיב את דור החומרה הנוכחי של ה-Switch למחצית הראשונה של השנה הבאה, במקביל להשקת Pikmin 4.

בשנה הנוכחית, 2023, צפויה נינטנדו להשיק כמה משחקים חזקים כמו Super Mario Wonder, Super Mario RPG ומשחק WarioWare חדש. 2024, בינתיים, צפוי להביא את Princess Peach וגרסה משופרת של Luigi's Mansion 2. אבל, סביר להניח שכל המשחקים שהוזכרו כאן למעלה, יגיעו לפני שה-Switch 2 יושק.


הצטרפו לערוץ הטלגרם החדש של גיימפרו לעדכונים שוטפים בנושאי גיימינג וטכנולוגיה. תוכלו גם להירשם לעדכונים דרך עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.

מקור.


כל החדשות וכל העדכונים של GamePro

 בטלגרם     ובווטסאפ

  telegram          whatsapp

מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות