דיווח: קונסולת Nintendo Switch 2 נחשפה בגיימסקום, אבל רק למפתחים

באנר TMS

על פי הדיווחים, קונסולת "נינטנדו סוויץ' 2" הוצגה בדלתיים סגורות בחודש שעבר, עם מספר הדגמות טכנולוגיות שנועדו להציג את יכולותיה

על פי דיווח שפורסם באתר הפופולרי Eurogamer, נינטנדו חשפה את הקונסולה הבאה שלה מאחורי דלתיים סגורות לכמה מפתחים, עם שותפים שהביאו הדגמות טכניות כדי להציג את המערכת בצורה טובה יותר.

בין ההדגמות הטכניות הללו הייתה גרסה משופרת של Zelda: Breath of the Wild שנועדה "להאדיר" את המפרט המשופר של הקונסולה. לא ברור אם הגרסה המשופרת הזו של המשחק אכן תשוחרר לציבור.

נינטנדו סוויץ 2

דיווח נוסף, והפעם של האתר VGC חושף כי אחת ההדגמות הטכניות שהוצגו בדלתיים סגורות של קונסולת ה-Nintendo Switch 2 הייתה ההדגמה של The Matrix Awakens Unreal Engine 5, שרצה עם Ray Tracing (מעקב אחר קרניים) מתקדם ועם-NVIDIA DLSS.

האתר טוען כי ההדגמה הזו רצה באמצעות טכנולוגיית DLSS לשיפור קנה המידה המופעלת על ידי AI של Nvidia לצד מעקב אחר קרניים, הצליחה ליצור אלמנטים חזותיים 'שווים' לקונסולות PlayStation 5 ו- Xbox Series X.

כרגע לא מדובר בשמועות בלבד, אלא בדיווח ממשי ודי מאומת, וכשהחברה היפנית מציגה את הקונסולה שלה למפתחים, אין ספק שהכרזה של Nintendo Switch 2 הולכת ומתקרבת.

קונסולת ה-Nintendo Switch 2 טרם הוכרזה רשמית, אך השמועות אדותיה החלו במהלך המשפט בין חברת מיקרוסופט מול FTC, על רקע רכישת הענק של אקטיביז'ן והתנגדות הרגולטור בבריטניה, משפט שחשף לא מעט מידע וחשיפות בנוגע לשוק הקונסולות. אחרי שנחשף כי חברת סוני שמאוד התנגדה לעסקה ונמצאת במרחק נגיעה מהכרזה על השקת PS5 סלים ו-PS5 פרו, קיבלנו רמזים גם על הקונסולה הבאה של נינטנדו.

מנכ"ל חברת אקטיביז'ן (סדרת קול אוף דיוטי) חשף כי ליורשו של ה-Switch יהיה "יישור הדוק יותר" עם "פלטפורמות הדור 8" (כלומר ה-PS4 וה-Xbox One), כלומר, תהיה הרבה יותר חזקה מהדור הנוכחי אך עדיין משתרכת מאחורי הגדולות. שמועה נוספת גורסת כי קונסולת הדור הבא של Nintendo Switch תושק ברבעון הראשון של 2024.

מקור.


כל החדשות ועדכונים שוטפים מ-GamePro

 בטלגרם  ובווטסאפ

telegram

whatsapp

       

שיתוף:
מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות