דרישות המערכת למשחק Nightingale נחשפו

Nightingale יתמוך ב-NVIDIA DLSS 3 ו-AMD FSR 3 בנוסף לאינטל XeSS. האם המחשב שלכם מסוגל להריץ אותו?

Inflexion Games מפתחת המשחק "נייטינגל" (Nightingale) פרסמה מידע מפורט על מפרטי מחשבי ה-PC של משחק ההישרדות בעולם פתוח לקראת השקת הגישה המוקדמת המתוכננת בהמשך החודש.

Nightingale יהיה ידידותי לשלל כרטיסי המסך בשוק ויתמוך בשתי טכניקות יצירת הפריימים, ב-DLSS 3 של NVIDIA וב-FSR 3 של AMD. זאת בנוסף לשותפות שהוכרזה בעבר עם אינטל, שהבטיחה תמיכה ואופטימיזציה של XeSS לכרטיסי המסך Arc של החברה.

דרישות המערכת ל-Nightingale:

דרישות המערכת למשחק יחסית גבוהות למרות התמיכה שציינו למעלה. דרוש כרטיס RTX 3070 ומעבד i9-9900 כדי לקבל 60FPS ברזולציית 1440p, מוגזם. Inflexion Games הסבירו זאת בהשפעה של המנוע הגרפי Unreal Engine 5, שעדיין חדש יחסית וככל הנראה ימשיך לקבל שיפורים באופטימיזציה בהמשך.

כדי לשפר את הביצועים ב-Nightingale, ממליצה החברה לוותר על הגדרות של צללים במשחק, להתקין את המשחק על SSD, לעדכן דרייברים, לנטרל VPN במהלך המשחק ולעשות שימוש בתוכנות הבוסט של יצרניות החומרה השונות. להלן דרישות המערכת של המשחק:

דרישות מערכת Nightingale
דרישות מערכת- Nightingale

מה הסיפור של Nightingale?

Nightingale הוא משחק הישרדות בעולם פתוח PVE המשוחק סולו או בשיתוף פעולה עם חברים. בנה, צור, הילחם וחקור תוך כדי יציאה דרך פורטלים מיסטיים למגוון מחוזות מדהימים ופנטסטיים.

אתה תקוע מעבר לעולם שלנו, מנותק על ידי קריסת הפורטל החשוף
רֶשֶׁת. האסון הזה השאיר אותך נלחם כדי לשרוד במבוך של מחוזות פאה יפים ומסוכנים.

המטרה שלכם במשחק היא להיות Realmwalker מיומן, ולנווט ברשת של פורטלים חוצי מימד. רק אז תוכלו לגלות את דרככם לעיר הקסומה נייטינגייל, המעוז הידוע האחרון של האנושות.

Nightingale – הכירו את ה-Realmwalker

Nightingale יהיה זמין ל-PC בלבד בחנות שלSteam וב-Epic Games Store החל מה-22 בפברואר.


כל החדשות וכל העדכונים של GamePro

 בטלגרם     ובווטסאפ

  telegram          whatsapp

מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות