עדכון מערכת חדש ל-PS5 יהפוך את הבקר שלכם לרועש יותר

כרגע בבדיקות בטא, עדכון הקושחה הקרוב ל-PS5 יוסיף גם פונקציונליות מועילה של Share Screen

עדכון חדש ל-PS5 עומד להגיע, ברגע שהוא יסיים את שלב הבטא של הבדיקות. משתמשי פלייסטישן 5 יכולים לצפות לכמה שדרוגים מרעננים לקונסולה שלהם. התכונות הגדולות בעדכון הקושחה הבא כוללות מספר שיפורים לבקר DualSense, שכן סוני שואפת לשפר את פונקציונליות של הרמקול והמיקרופון.

לדברי סוני, הרמקולים של הבקר יהיו מסוגלים להשמיע צליל בווליום גבוה יותר והמיקרופון המובנה יקבל תכונות משופרות של ביטול רעשים, הודות לדגם חדש של למידת מכונה של AI. סוני אומרת שרעש רקע כתוצאה מלחיצות על כפתורים ואודיו של המשחק יפחת משמעותית לאחר התקנת העדכון.

בקר ה-PS5 זוכה לעדכון צליל גבוה
אפשרות חדשה לכוונון הבהירות של מחוון המתח של ה-PS5

פונקציית Share Screen ב-PS5

בקונסולה עצמה, סוני מוסיפה אפשרות חדשה לכוונון הבהירות של מחוון המתח של ה-PS5. זהו רצועת הבר הזוהרת בלבן כאשר הקונסולה מופעלת, וניתן יהיה אפשר להחיל הגדרות בהירות, בינוניות ועמומות.

Share Screen ב-PS5
פונקציית Share Screen תציע אפשרויות נוספות

פונקציית Share Screen תציע אפשרויות נוספות לצופים, עם תוספת של מצביעים ותגובות אמוג'י. הצופים יכולים להזיז מצביע, לשלוח פינג או לצייר קו במסך המשותף – תכונות שיכולות להיות שימושיות מאוד כשאתה מחפש סיוע שקשה לך להסביר ואתה מבקש משחקן מנוסה שיעזור לך להדריך אותך.

עוד מאותו נושא:

עדכון ה-PS5 החדש הזה מגיע בעקבות העדכון האחרון של ינואר, שבו סוני הוסיפה יציבות למערכת והגדרות שמע ושיפורים חדשים עבור אוזניות Pulse Explore ואוזניות Pulse Elite לצד תכונות חדשות עבור פונקציית Parties.


כל החדשות וכל העדכונים של GamePro

 בטלגרם     ובווטסאפ

  telegram          whatsapp

מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות