ברייקינג

נחשפו פרטים חדשים על משחק "שליחות קטלנית" הבא

פרטים חדשים על המשחק Terminator: Survivors, יהיה ניתן לשחק אותו במצב לא מקוון, אך יכלול רק T-800 יחיד

מעריצים רבים של סדרת סרטי האקשן "שליחות קטלנית", התרגשו לקבל את ההכרזה על משחק חדש בסדרה, בשם Terminator: Survivors.

המשחק הוכרז רשמית בפברואר לצד טריילר שנחשף במהלך האירוע NACON Connect 2024. הטריילר לא חשף יותר מדי פרטים, ורק אפשר היה לראות שתי דמויות מחפשות אספקה בזמן שאויב מסוכן יוצא במצוד אחריהם.

בנוסף לפרטים הללו, Nacon הגדירה את המשחק בז'אנר ההישרדות בעולם פתוח והעלילה שלו מבוססת על סיפור מקורי המתרחש בשנת 2009, לאחר אירועי הסרט השני של Terminator (הסרט לטעמי הכי טוב בסדרה).

המשחק ישוחרר בסוף אוקטובר, אבל למעריצים רבים עדיין יש הרבה שאלות. כעת, Nacon החליטה שהגיע הזמן לענות על כמה מהן.

T-800 אחד, מנוע UE5 וסקיינט לפני שיאה

ראשית כל, החברה ציינה ש-Terminator: Survivors הוא משחק יריות מגוף ראשון שיהיה כותר שיתופי (co-op) וגם לשחקן יחיד (לא מקוון), המשחק נבנה באמצעות המנוע Unreal Engine 5 ויכיל חוויה סוחפת ועשירה בסיפורים הנאמנים לסדרת Terminator.

Terminator: Survivors הוא משחק הישרדות אינטנסיבי עם 'סיפור מקורי עשיר' שיוביל שחקנים להצטלב בדרכים עם 'דמויות איקוניות מהסאגה'. שחקנים ייצודו על ידי T-800, כמו גם יצטרכו להתמודד עם אויבים אנושיים ומכונות.

בסביבת 'העולם הפתוח העצום', שחקנים יכולים להשתמש בכלי רכב כדי לחקור את עומקו, החל מבסיס פעולות שניתן לשדרג ולשפר לאורך זמן.

עוד נכתב כי שרה קונור אמנם הצליחה למנוע את אירוע יום הדין של 1997, אבל זה לא עצר את Cyberdyne ואת לידתו של סקיינט, אלא רק דחה את הבלתי נמנע. בספטמבר 2005, Skynet הגיעה למודעות עצמית ויזמה תקיפה גרעינית עולמית, שהביאה להשמדה של מיליארדי אנשים.

אלה שהיו מרוחקים מספיק מהמוקדים או שמצאו מקלט בבונקרים אנטי-גרעיניים נאלצו להתמודד עם תחילתו של עידן חדש בתוך קרינה והתמוטטות חברתית.

T-800 אחד בלבד

ב-Terminator: Survivors, השנה היא 2009, ופלגים שונים מתחרים על דומיננטיות על טריטוריה ומשאבים חיוניים. מעט מאוד אנשים מודעים לאירועים שהובילו להטלת הפצצות ובעיקר בתחילת המשחק רק מעטים יודעים על קיומה של Skynet.

שנת 2009 היא זמן קצר לאחר יום הדין הקטלני, בתקופה שבה יכולות ההפקה של Skynet עדיין לא הגיעו לשיאן. ה-T-800, יחידת הסתננות, משמשת תזכורת למרדף הבלתי פוסק של Skynet לאורך זמן. ה-T-800 שייתקלו בו שחקנים היא אחת מהיחידות הללו, שנשלחה על ידי Skynet בניסיונותיה הנואשים לשכתב את ההיסטוריה ולהבטיח את הניצחון במלחמת העתיד.

זו הסיבה שהמשחק יכלול רק T-800 אחד 'חסר רחמים' שיעקוב אחרינו לאורך כל המשחק.

Terminator: Survivors ישוחרר בגישה מוקדמת בסטים ב-24 באוקטובר, 2024.


כל החדשות וכל העדכונים של GamePro

 בטלגרם     ובווטסאפ

  telegram          whatsapp

מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות