נטפליקס עובדת על אדפטציה לסרט "נקמה בוערת", יאיא עבדול-מאטין השני יככב בתפקיד הראשי

נטפליקס ׁ(Netflix) חשפה כי היא עובדת על אדפטציה טלוויזיונית לסרט "נקמה בוערת" (Man on Fire) משנת 2004. את התפקיד הראשי בסרט אותו שיחק דנזל וושינגטון, ימלא יאיא עבדול-מאטין השני (נבל העל ב"אקוומן", "מטריקס: התחייה") בעיבוד של סדרה למסך הקטן.

עבדול-מאטין שמוביל את צוות השחקנים של סדרת הטלוויזיה "נקמה בוערת" עבור נטפליקס, ישמש גם כמפיק בפועל בפרויקט. סטיבן קאפל ג'וניור ('קריד 2') יביים את שני הפרקים הראשונים של הסדרה. קייל קילן ישמש בתור השואו ראנר.

על פי תיאור הסדרה של נטפליקס:

Man on Fire עוקבת אחר ג'ון קריזי, שכיר כוחות מיוחדים בכיר ומיומן שהיה ידוע בכך ששרד אפילו את המצבים המטורפים ביותר. קריזי לוקה כעת ב-PTSD אינטנסיבי, אך נחוש להתגבר על השדים האישיים שלו, הוא יוצא לדרך לגאולה. אבל לפני שהוא יכול להסתגל לחיים החדשים האלה, הוא מוצא את עצמו בחזרה בקו האש, נלחם חזק מתמיד.

Man on Fire שואב השראה מהנובליסט האנגלי A.J. Quinnell – עם הספרים Man on Fire ו-The Perfect Kill, שיצאו לאור בהתאמה ב-1981 וב-1992.

העיבוד הקודם לקולנוע זכה לשבחים רבים במיוחד לתפקיד שמילא דנזל וושינגטון. בסרט, שיצא לאקרנים ב-2004, גילם וושינגטון את קריזי, אותו תפקיד שעבדול-מאטין ייקח על עצמו והוא בוים על ידי טוני סקוט. כיכבו גם דקוטה פנינג, כריסטופר ווקן, ג'אנקרלו ג'אניני, ראדה מיטשל, מיקי רורק ומארק אנתוני.

סרט נקמה בוערת
דנזל וושינגטון בסרט "נקמה בוערת" (2004)

סדרת "נקמה בוערת" לנטפליקס תופק על ידי עבדול-מאטין; קפל; קילן וסקוט פנינגטון על Chapter Eleven banner שלהם; ארנון מילצ'ן, יריב מילצ'ן, ונטלי להמן עבור New Regency Productions; פיטר צ'רנין, ג'נו טופינג וטרייסי קוק עבור Chernin Entertainment; סטייסי פרסקי עבור Redrum; אד מקדונל; ומייקל פוליר.

נטפליקס עדיין לא קבעה תאריך לשידור הבכורה של הבכורה, זה בטח יקרה עם הטריילר הראשון שיגיע בהמשך.

מקור: CBR

כל החדשות אצלכם בנייד

בטלגרם ובווטסאפ

לוגו רשמי של טלגרם
לוגו רשמי של whatsapp
שיתוף:

מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות