דיווח: WWE בדרך לבלעדיות בנטפליקס

תוכנית הדגל הוותיקה WWE Monday Night RAW עוברת בלעדית לנטפליקס מינואר 2025 בעסקה של חצי מיליארד דולר לשנה

החל מינואר 2025, נטפליקס תהיה הבית הבלעדי של תוכנית הדגל RAW של WWE. תוכנית הדגל הוותיקה להיאבקות WWE Monday Night RAW עוברת לנטפליקס החל מהשנה הבאה, כך שמעריצי WWE בארה"ב, קנדה, בריטניה ואמריקה הלטינית יוכלו לצפות ב-RAW באופן בלעדי בנטפליקס.

העסקה תכלול גם את כל אירועי הפרימיום בשידור חי של WWE – כולל רסלמניה, סאמרסלאם ורויאל ראמבל -, בעוד שתוכניות WWE אחרות כמו Smackdown ו-NXT יהיו זמינות גם הן בעולם מ-2025. בלה באג'ריה, מנהלת התוכן הראשית של נטפליקס אמרה: "אנחנו נרגשים לקבל את WWE Raw, עם בסיס מעריצים רב-דורי ענק ונלהב שלו, בנטפליקס".

cody rhodes chad gable RAW NETFLIX

על ידי שילוב של טווח ההגעה, ההמלצות והמעריצים שלנו עם ה-WWE, נוכל לספק יותר שמחה וערך עבור הקהל שלהם והחברים שלנו. Raw הוא מיטב הבידור הספורטיבי, המשלב דמויות נהדרות וסיפור סיפורים עם אקשן חי 52 שבועות. שנה ואנחנו נרגשים להיות בשותפות ארוכת טווח זו עם WWE

עסקה של 5 מיליארד דולר

לפי דיווח של האתר וראייטי, העסקה מוערכת ב-500 מיליון דולר בשנה ותימשך ל-10 שנים. החוזה הנוכחי של WWE לחמש שנים עם NBC Universal יסתיים באוקטובר, אך בארה"ב, Smackdown עדיין ישודר ברשתות הטלוויזיה הליניאריות NBCUniversal ו-USA Network במהלך חמש השנים הקרובות, בעוד NXT עוברת מרשת USA ל-CW.

בשנים האחרונות ענקית הבידור חוותה טלטלות גדולות, כאשר WWE ואליפות הלחימה האולטימטיבית (Ultimate Fighting Championship) התמזגו בשנה שעברה לחברה חדשה, TKO Group Holdings. בצד משחקי הווידאו, מעריצים יכולים גם לצפות ל-WWE 2K24 שישוחרר ב-8 במרץ, הכותר החדש בסדרת WWE 2K השנתית.

עוד באותו נושא

כל החדשות וכל העדכונים של GamePro

 בטלגרם     ובווטסאפ

  telegram          whatsapp

מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות