תאריך היציאה לעונה 2 של Modern Warfare 3 נחשף

באנר TMS

אקטיביז'ן חשפה את מועד היציאה של העונה הבאה של MW3 ו-Warzone, זמן קצר אחרי שחשפה את הקרוסאובר ל"המתים המהלכים". מה מצפה לנו בעונה 2?

העדכון הגדול הבא ל-Modern Warfare 3 יהיה עונה 2 המבטיחה להביא תוכן רב, מפות חדשות, נשקים ומצבים חדשים. Modern Warfare 3 עונה 1 Reloaded הגיעה אלינו ב-17 בינואר 2024 עם מצב משחק מדורג (Ranked Play mode), מפת ריו החדשה וכלי נשק חדשים. הנה כל מה שאנחנו יודעים על עונה 2 של Modern Warfare 3:

תאריך היציאה של עונה 2 ל-MW3

העונה ה-2 של Modern Warfare 3 תשוחרר ב-7 בפברואר 2024. זה אושר על ידי חשבון Call of Duty הרשמי ב-X לצד חשיפת טריילר ההשקה של עונה 2.

המתים המהלכים יצעדו לתוך עונה 2 של MW3

המפתחים חשפו ש-Modern Warfare 3 עונה 2 תכלול קרוסאובר The Walking Dead. שחקנים יכולים לצפות שגם Rick Grimes וגם Michonne Operators יהיו זמינים ב-MW3 כמפעילים. התוספות הללו נועדו לחגוג את תחילת סדרת הספין-אוף של המתים המהלכים. שחקנים יקבלו הזדמנות לבחון מצב חדש בשם Hordepoint. היכנו למחילות של זומבים.

MW3 עונה 2 מפות חדשות ואירועים

הטריילר החדש ל-MW3 עונה 2 שיתף אותנו בלא מעט מידע. כעת אנו יודעים ששלוש מפות 6v6 חדשות מגיעות למשחק. בנוסף, לשחקנים תהיה חווית War mode חדשה לצלול לתוכה.

  • Stash House (6v6)
  • Vista (6v6)
  • Departures (6v6)
  • Operation Tin Man (War)
Call of Duty x The Walking Dead

כרגע, לא ידוע במדויק מתי המפות הללו יגיעו, אבל סביר להניח שאחת מהן תעשה את דרכה ל-MW3 בעדכון אמצע העונה. הטריילר נתן לנו גם הצצה לכמה מפות שאמורות לקבל שיפוץ בנושא אירועים כדי להשתלב ב-The Walking Dead Crossover:

  • Overgrown (Skidrow)
  • Overrun (Terminal)
  • Overloaded

עונה 2 של Modern Warfare 3 תגיע ב -7 בפברואר, 2024


כל החדשות ועדכונים שוטפים מ-GamePro

 בטלגרם     ובווטסאפ

  telegram          whatsapp

שיתוף:
מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות