צילומי "משימה בלתי אפשרית 8" נדחו שוב בגלל בעיה בצוללת

באנר TMS

הצילומים של "משימה בלתי אפשרית 8" ('Mission: Impossible 8') נדחו במספר שבועות בעקבות תקלה שהתגלתה בצוללת בשווי 25 מיליון דולר ששימשה לצילומים. ההפקה בהמתנה בזמן שהבעיה תוקנה.

הפקת הסרט נאלצת להמתין עד שהבעיה בצוללת תטופל, מה שמשפיע על התקציב של הסרט, שהולך והמתנפח וכבר נושק ל-400 מיליון דולר.

"משימה בלתי אפשרית 8" התחיל מחדש את ההפקה במרץ האחרון, לאחר שהשביתות בתעשייה בשנה שעברה עצרו את הצילומים בסרט ביולי אשתקד.

על פי דיווח של האתר The Mirror, התקלה בצוללת מונעת שימוש בגימבל (מכשיר עם תמיכה צירית המאפשרת סיבוב של אובייקט ביחס לציר יחיד), המשמש להורדת המבנה בגובה 120 רגל. הגימבל נתקע תחת משקלו והיה צריך לתקן אותו. בשל כך, הצילומים נדחו שבועות וגרמו לעלויות הסרט לעלות באופן דרמטי.

בשנה שעברה, במאי הסרט כריסטופר מק'קווארי הצהיר כי לפני השביתות, כ-40% מהסרט צולמו, וכי הם בוצעו בצילומי מיקומים באפריקה ובאזור הארקטי. הוא גם הוסיף שהרצף הגדול והמסובך ביותר של הסרט טרם צולם.

זה לא ייקרא 'נקמת מוות – חלק שני'

בחודש שעבר, פרמאונט (Paramount Pictures) העבירה את "משימה: בלתי אפשרית 8" מהתאריך המקורי שלו ביוני 2024 ל-23 במאי 2025, זו דחייה בשנה שלמה. עוד דווח כי הסרט לא ימשיך את השם הקודם, מה שהיה אמור להיקרא "משימה בלתי אפשרית נקמת מוות – חלק שני', יקבל שם חדש, שעדיין לא הוכרז.

כזכור, גם 'משימה בלתי אפשרית נקמת מוות – חלק ראשון' נדחה בשנה שעברה, בעקבות הקורונה ועוד בעיות בהפקה.

לצד טום קרוז טום קרוז וצוות השחקנים הראשיים הקבוע – ווינג ריימס, סיימון פג, היילי אטוול, ונסה קירבי, אסאי מוראלס, יצטרפו גם הולט מק'קלאני ("מיינד האנטר") כשר ההגנה של ארה"ב, ניק אופרמן, ג'נט מקטייר, האנה וודינגהם ולוסי טולוגורג'וק.

הסרט משימה בלתי אפשרית 8 מתוכנן לצאת לאקרנים -23 במאי 2025, על ידי Paramount Pictures.

הצטרפו לכל החדשות

בטלגרם ובווטסאפ

לוגו רשמי של טלגרם
לוגו רשמי של whatsapp
שיתוף:
מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות