15 מיליון טייסים נגעו בשמיים של Microsoft Flight Simulator

הפלייט סימולטור האחרון של מיקרוסופט (Microsoft Flight Simulator) שוחק על ידי 15 מיליון שחקנים, כך אישרה מיקרוסופט (Microsoft) בחשבון ה- Xbox הרשמי.

סימולטור הטיסה, שיצא למחשב האישי ב-2020 לפני שהועבר ל-Xbox Series X/S ב-2021, זכה לשבחי ביקורת נרחבים עם ציון Metacritic מרשים ביותר של 91/100.

אנחנו נרגשים לחגוג 15 מיליון טייסים שטסו איתנו ב-Microsoft Flight Simulator. תודה לכל אחד ואחת מכם שמילאתם את השמיים בהרפתקאותיכם! שמיים כחולים ורוח גבית

Xbox ב-X

למרות המספר המרשים, לא מדובר כמובן בכמות מכירות של המשחק, שכן, כמו בכל הכותרים של מיקרוסופט צד ראשון, חלק ניכר מ-15 מיליון השחקנים האלה סביר להניח מנויים של Game Pass, ולכן לא סביר שהמשחק מכר 15 מיליון יחידות.

ובכל זאת, עם Flight Simulator 2024 בדרך בקרוב, נחמד לראות את קודמו עובר אבן דרך כה משמעותית לפני ההשקה. עוד צוין כי מאז ההשקה מספר הטיסות היוצאות במשחק, עלה על 1 מיליארד פעמים.

במאי 2022 שוחררה הרחבה חינמית שאפשרה לכם לטוס כמו טום קרוז בסרט "אהבה בשחקים: מאווריק" (Top Gun: Maverick), עם יכולת פיתוח המיומנויות הנדרשות וניווט בסיטואציות מורכבות בה נתקלים טייסי Top Gun בפועל במקומות אותנטיים כולל הנחיתה המאתגרת ביותר – על נושאת מטוסים.

סימולטור הטיסה של הדור הבא יגיע בנובמבר

במהלך Summer Game Fest 2024 באירוע של מיקרוסופט Xbox Games Showcase חשפה החברה שכותר ההמשך של המשחק, Microsoft Flight Simulator 2024, ישוחרר ב-19 בנובמבר.

פלייט סימולטור 2024 יתמקד יותר בתעופה כקריירה: "הפכו לטייס מסחרי או עבדו בחקלאות, חיפוש והצלה, הובלת מטענים או כיבוי אש מהאוויר".

כל החדשות אצלכם בנייד

בטלגרם ובווטסאפ

לוגו רשמי של טלגרם
לוגו רשמי של whatsapp
שיתוף:

מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות