מיקי מאוס חוזר עם "Epic Mickey: Rebrushed" – השקה בספטמבר

Epic Mickey: Rebrushed הוא גרסה מחודשת של הכותר הראשון בסדרה (Epic Mickey) שמפותח על ידי האולפן Purple Lamp הממוקם בוינה, ויופץ על-ידי THQ Nordic המשחק יושק ב-24 בספטמבר הקרוב במחשב ובקונסולות.

הגרסה החדשה תביא לנו מחדש את המשחק המקורי שפותח על ידי Junction Point Studio (שנרכשה ב-2006 על-ידי דיסני אך נסגרה לבסוף ב-2013) עם תצוגה חזותית משופרת וכמה שינויים במיומנויות התנועה של המשחק. לפי THQ, וורן ספקטור ראש הסטודיו JPS לשעבר, סייע בגרסה המחודשת בשיתוף עם דיסני גיימס.

בחזרה לאוסוולד הארנב

האולפן מבטיח שהמשחק הוא רימייק נאמן למקור בו השחקנים ילוו את מיקי מאוס בארץ השממה, ממלכה של דמויות דיסני נשכחות כמו אוסוולד הארנב, דמות בדיונית של ארנב מואנש שהיה אחד מהיצירות הראשונות של וולט דיסני שהוחלף בסופו של דבר במיקי מאוס ב-1928.

המשחק המקורי Epic Mickey, שוחרר כ-Nintendo Wii בלעדי, והציע תמונה עלילתית אפלה יותר לסיפור של מיקי מאוס, שבו מיקי מבקר בשממה, שם שוכנות חיות דמויות דיסני נשכחות. משחק זה גם סימן את שובו של אוסוולד הארנב, יצירת וולט דיסני שה-IP שלה נרכש לאחרונה על ידי החברה מיוניברסל.

מיקי מאוס עטיפת משחק
עטיפת המשחק Disney Epic Mickey: Rebrushed (תמונה: THQ Nordic)

הזמנות מראש התחילו מהיום והמשחק הסטנדרטי ומהדורות האספנים זמינות גם כן להזמנה מוקדמת כעת, כשהאחרון נותן גישה לחבילת סקינים ללבוש מיוחדת וכן גישה מוקדמת של 24 שעות למשחק, שלא יהיה זמין במחשב.

Epic Mickey Rebrushed ישוחרר ב-24 בספטמבר 2024 למחשב, פלייסטיישן 5, פלייסטיישן 4, Xbox Series X, Xbox Series S, Xbox One ו-Nintendo Switch,

כל החדשות אצלכם בנייד

בטלגרם ובווטסאפ

לוגו רשמי של טלגרם
לוגו רשמי של whatsapp
שיתוף:

מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות