לידיה הפולניה חוזרת ותצטרף ל- Tekken 8 בקיץ

דמות ה-DLC השנייה של Tekken 8 והעדכונים החינמיים הבאים נחשפו

חברת בנדאי-נאמקו (Bandai Namco) חשפה מי תהיה דמות ה-DLC השנייה ב-Tekken 8, יחד עם חדשות על עדכונים בחינם שיגיעו במהלך השנה.

לידיה סוביסקי (Lidia Sobieski) תהיה הלוחמת החדשה ב- DLC השני, ותתווסף למשחק הקיץ עם תקופת גישה מוקדמת לבעלי Character Year 1 Pass. לידיה עשתה את הופעת הבכורה שלה כלוחמת ב Tekken 7, היא ראש ממשלת פולין, ומומחית לקראטה.

בעוד שלידיה היא דמות DLC בתשלום, החברה גם חשפה כמה מהעדכונים החינמיים שיגיעו למשחק השנה. התאמות קרב יבוצעו למשחק בשלב מסוים באביב הקרוב, ובקיץ יתווסף שלב חדש בשם Seaside Resort ומצב צילום (Photo mode).

החזרה של לידיה די מפתיעה בהתחשב בעובדה שהמעריצים האמינו שהיא לא תחזור בגלל היותה בעצם אב טיפוס של ריינה, אבל היא חוזרת וזה סופי.

המעריצים מאוכזבים ממנגנון המונטיזציה

בסתיו יגיע סיפור חדש בהשתתפות אדי גורדו, שהיה דמות ה-DLC הראשונה של המשחק ומצבים נוספים יגיעו במועד מאוחר יותר, כולל 'תרגול אונליין' ו-Ghost vs Ghost.

Tekken 8 הושק בינואר בהצלחה גדולה, אך מאז המעריצים מביעים אכזבה מהעלייה ההדרגתית של המונטיזציה (מיקרו-תשלומים) במשחק. חודש לאחר יציאתו, נאמקו הוסיפה מיקרוטרנזקציות למשחק, יחד עם Tekken Shop שבה ניתן היה לקנות פריטים בכסף אמיתי.

באפריל דווח כי כרטיס Tekken Fight Pass יתווסף למשחק, ויוסיף אלמנט שירות חי עם שכבות חינמיות ופרמיום, בדומה ל-Battle Pass במשחקים אחרים. ואת זה, לא אהבו המעריצים ששילמו כבר 70 דולר על המשחק.


כל החדשות וכל העדכונים של GamePro

 בטלגרם     ובווטסאפ

  telegram          whatsapp

מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות