לינקדאין מתכננת להוסיף משחקים לפלטפורמה שלה

LinkedIn מתכננת לשלב משחקי פאזל כדי לשפר את מעורבות המשתמשים. הפלטפורמה תציג משחקים כמו 'Queens', 'Inference', 'Crossclimb'

לינקדאין (LinkedIn) ידועה בתור רשת חברתית מקוונת שנועדה ליצירת קשרים מקצועיים ועסקיים בין משתמשיה ופלטפורמה המאפשרת להתקדם בקריירה באמצעות נטוורקינג.

הרשת החברתית שבבעלות מיקרוסופט (Microsoft), הפכה למאוד פופולרית בשנים האחרונות, ונכון לינואר, יש בה 310 מיליון משתמשים פעילים מתוך יותר ממיליארד משתמשים רשומים. כעת, בניסיון ל'להעמיק מערכות יחסים', החברה מנסה לפרוץ לתחום חדש לגמרי: גיימינג.

בעוד שחברת מטה סגרה ברשת הפייסבוק את אפליקציית המשחקים שלה, בלינקדאין מאמינים שזה יסייע למשוך את הזמן לאנשים המבלים בפלטפורמה שלה.

האתר TechCrunch מדווח כי לינקדאין עובדת על חווית משחקים חדשה. היא תעשה זאת על ידי התקשרות לאותו גל של מאניה פאזלים שעזרה למשחקים פשוטים כמו Wordle להתפוצץ ויראלית ולהגיע למיליוני שחקנים.

חוקרת האפליקציות נימה אוג'י, אמרה שרעיון אחד שנראה כי לינקדאין מתנסה בו כרוך במערך של ציוני שחקנים על פי מקומות עבודה, כאשר חברות "מדורגות" לפי הציונים הללו.

שלושה מאמצים מוקדמים הם משחקים שנקראים “Queens”, “Inference” ו-"Crossclimb". את Wordle אגב, רכש העיתון הניו יורק טיימס (NYT) בשנת 2022

דובר מטעם לינקדאין אישר שהרשת החברתית עובדת על החדרת גיימינג למשתמשיה, אך אמר שעדיין אין תאריך השקה. בנוסף, הדובר טוען כי התמונות ששותפו ב-X כאן למעלה אינן הגרסאות העדכניות ביותר.

אנחנו עובדים על הוספת משחקים מבוססי פאזלים בחוויית לינקדאין כדי לפתוח קצת כיף, להעמיק מערכות יחסים, ובתקווה לעורר את ההזדמנות לשיחות. הישארו מעודכנים לעוד!

למרות שהקשר הישיר של חברת האם מיקרוסופט, לעולם הגיימינג ידוע לכל, דובר לינקדאין סירב לומר כיצד ואם החברה מעורבת בפרויקט המשחקים בלינקדאין.

במהלך השנים, לינקדאין ניסתה מספר תכונות חדשות שונות כדי להגביר את האופן שבו וכמה אנשים משתמשים בפלטפורמה שלה. אלה נעו בין מאמצים בחינוך מקוון ופיתוח מקצועי, דרך מבצעי פרסום וחדשות, הבאת כלי וידאו נוספים וחיזור אחר יוצרים ומשפיעני רשת.

כל החדשות אצלכם בנייד

בטלגרם ובווטסאפ

לוגו רשמי של טלגרם
לוגו רשמי של whatsapp
שיתוף:

מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות