משקפי ה-Legion Glasses הושקו בישראל

חברת לנובו השיקה בארץ את משקפי ה-Lenovo Legion Glasses התואמים את הקונסולה הניידת שלה- Legion Go

אחרי שהושקה בארץ ה-Lenovo Legion Go, קונסולת המשחקים הניידת הראשונה של החברה המבוססת על Windows, נוחתים כאן גם ה-Lenovo Legion Glasses, המשקפיים התואמים של Legion Go.

מסך פרטי וירטואלי

משקפי ה-Legion Glasses מציעים לגיימרים פתרון של מסך חכם, פרטי וגדול לצריכת משחקים ותוכן. בנוסף, מאפשרים המשקפיים שימוש בהתקנים תואמים אחרים, כולל התקני Windows, Android ו-macOS עם חיבור USB-C בפונקציונליות מלאה.

Legion Glasses מהווים מסך וירטואלי לביש עם תצוגת microOLED המספקת רזולוציית FHD גבוהה עם פירוט צבע וטווח ניגודיות גבוה בקצב ריענון של 60 הרץ. המשקפיים, במשקל של פחות מ-100 גרם, מחקים את החוויה והתפקודיות של מסך גדול, המופיע מאחורי עדשות שרק המשתמש יכול לראות. הם מספקים בנוסף גם אודיו באיכות גבוהה, באמצעות רמקולים המובנים בהם.

Legion Glasses של לנובו מאפשרים למעשה חוויית צפייה ניידת, פרטית וגדולה עבור שחקני Legion Go, בין אם גיימרים בדרכים או שחקנים מהספה, ומציעים תצוגה של מסך גדול, מבלי שידרשו להקריב איכות תצוגה, נוחות ופרטיות, וכל זאת בחיבור הכנס והפעל פשוט בחיבור USB-C DisplayPort.

זמינות  ומחיר:

  • Lenovo Legion Glasses זמינים בארץ במחיר כ-1,379 שקל.

הצטרפו לערוץ הטלגרם החדש של גיימפרו לעדכונים שוטפים בנושאי גיימינג וטכנולוגיה. תוכלו גם להירשם לעדכונים דרך עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות