ג'ק קסי נחשף בתפקיד הלבוי בטריילר הראשון של "הלבוי: האדם העקום"

ג'ק קסי ("12 לוחמים") נכנס לתפקיד של Big Red בטריילר הראשון של "הלבוי: האדם העקום" (Hellboy: The Crooked Man). קסי יהיה השחקן השלישי שיגלם את הלבוי של מייק מיגנולה על המסך הגדול, ותוכלו לראות אותו בפעולה בטריילר הראשון של הסרט החדש.

הטריילר נפתח בצילומי נוף של העצים, הסלעים והגבעות של האפלצ'יה. אבל מהר מאוד מתברר שמשהו כאן לא בסדר. "מריח כמו מוות", מכריז הלבוי. ככל שהטריילר מתקדם, אנו רואים אישה מרחפת מוכשת על ידי נחש, מכות חרקים ומראות מחרידים אחרים. לשיפוטכם:

"הלבוי: האדם העקום" מבוסס על מיני סדרת קומיקס באותו שם מאת מיגנולה והאמן ריצ'רד קורבן, עלילת הסרט מתרחשת בשנות ה-50 של המאה ה-20, ומציגה את אדליין רודולף (Resident Evil) כסוכנת טירונית של ה-BPRD (הלשכה למחקר והגנה על טבעיים) שמתחברת להלבוי כדי להגן על תושבי אפלאצ'יה מפני האיש הנוכל המצמרר, שאוסף נשמות עבור השטן.

הלבוי התגלה כשד תינוק על ידי מייסד BPRD פרופסור טרבור "מטאטא" ברוטהולם וגדל כדי להגן על האנושות מפני מפלצות שפחות נאורות ממנו. במהלך תוחלת חייו הארוכה באופן לא טבעי, הלבוי לעתים קרובות חובר ל-BPRD כדי לפתור תעלומות פאר-נורמליות ולנצח שדים.

בנוסף לקסי ורודולף, צוות השחקנים כולל גם את ג'פרסון ווייט (ילוסטון) בתור טום פרל, ליאה מקנמרה בתור אפי קולב, ג'וזף מרסל בתור הכומר ווטס, האנה מרגטסון בתור קורה פישר, ומרטין באסינדייל בתור הנוכל. אדם, בין היתר.

הסרט החדש נכתב בשיתוף מיגנולה (היוצר של הלבוי, שכתב כמעט כל קומיקס הנושא את שמו וצייר גם רבים מהם) וכריסטופר גולדן (שעבד עם מיגנולה בעבר בקומיקס הצמוד להלבוי) ובוים על ידי בריאן טיילור (קראנק). הצילומים נערכו בבולגריה ממרץ עד מאי 2023.

"הלבוי: האדם העקום" הוא הסרט הראשון מאז האתחול ב-2019 בכיכובו של דייוויד הארבור (ג'ים הופר ב"דברים מוזרים"). שני סרטי הלבוי הראשונים בוימו על ידי גיירמו דל טורו וכיכב בהם בתפקיד הראשי רון פרלמן ("ילדי האנרכיה").

במהלך השנים, הקומיקס של הלבוי של מיגנולה כללו סאגות אפיות ארוכות לצד סיפורים קצרים עצמאיים. הסרט הלבוי הקודם עם הארבור התמודד עם גורלה ויחסה של הדמות לדמויות מיתולוגיות כמו באבא יאגה.

אולפני ההפקה Millennium Media ו-Dark Horse Entertainment מתכוונים להפיק סדרת סרטים חדשה שתהיה נאמנה יותר לרוח הקומיקס המקורי.

עדיין לא נקבע תאריך יציאה ל-Hellboy: The Crooked Man, אך הוא צפוי לצאת עוד השנה, 2024.

כל החדשות אצלכם בנייד

בטלגרם ובווטסאפ

לוגו רשמי של טלגרם
לוגו רשמי של whatsapp
שיתוף:

מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות