האם "בלאק אופס 2" בדרך לקבל רימסטר?

כרגע מדובר בשמועות ראשונות בלבד, המתבססות על שינויים מסוימים שעברו על אתרי האינטרנט הרשמיים של הסדרה הזאת, אז קחו כרגיל את כל הכתבה בעירבון מוגבל.

שימו לב לדבר הבא: אחרי החשיפה הגדולה של בלאק אופס 6 שהתקיימה בתום האירוע המרשים של חברת מיקרוסופט (Microsoft), Xbox Games Showcase, אקטיביז'ן (Activision) עדכנה את כתובות אתרי Black Ops של המשחקים בסדרה, כך שיובילו ישירות למשחק החדש:

http://callofduty.com/blackops
http://callofduty.com/blackops3
http://callofduty.com/blackops4
http://callofduty.com/blackopscoldwar

למעט Black Ops 2, שכתובת ה-URL שלו עדיין מובילה למשחק השני בסדרה. http://callofduty.com/blackops2. מה זה אומר? שום דבר קונקרטי כרגע, מלבד הערכות שיש תוכניות להשמיש את האתר הזה או לתוכן במשחק החדש או לרימסטר של בלאק אופס 2.

בלאק אופס 2 שווה ריסמטר

Black Ops 2 שוחרר ב-13 בנובמבר, 2012 ונחשב עד היום לאחד המשחקים הטובים בסדרה ובטח הטוב ביותר של "בלאק אופס". הקמפיין למצב יחיד של המשחק המשיך לעקוב אחר הסיפור של המלחמה הקרה, והיה פשוט סוחף ומעולה, עם טוויסטים בעלילה ותפאורה הרבה יותר בומבסטית מהראשון.

מצב מרובה-המשתתפים (מולטי) של 2 Black Ops היה אחד הטובים בסדרה, והציג לראשונה מערכת ייחודית בשם Pick-10 שהייתה שונה מאוד מהמערכת הסטנדרטית בה השתמשו במשחקים קודמים. מערכת Pick-10 הציעה למעריצים אסטרטגיה מסוימת בבחירת הקלאסים שאפשרה להם לבחון מה עובד עם מה ואיך הם יכולים להצטייד טוב יותר.

עכשיו כשכל העיניים נשואות אל עבר הכותר החדש בסדרה  Call of Duty: Black Ops 6, ייתכן שלחברת Treyarch יש תוכניות נוספות לסדרת קול אוף דיוטי שהיא מתכוונת לספר לנו עליהן בקרוב.

תודה לצ'ארלי אינטל.

כל החדשות אצלכם בנייד

בטלגרם ובווטסאפ

לוגו רשמי של טלגרם
לוגו רשמי של whatsapp
שיתוף:

מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות