ג'אנקרלו אספוזיטו מצטרף כדמות נבל ב-"קפטן אמריקה: עולם חדש מופלא" של מארוול

מספר שבועות אחרי שהמועמד לאמי, ג'יאנקרלו אספוסיטו, רמז שהוא יצטרף ליקום הקולנועי של מארוול "מוקדם ממה שאתם חושבים", האתר וראייטי כעת מאשר שהוא יופיע בתפקיד נבל ב"קפטן אמריקה: עולם חדש מופלא", שיעלה בבתי הקולנוע בשנה הבאה.

אספוסיטו, שידוע בעיקר בזכות תפקידו כגוסטבו פרינג בסדרת הדרמה "שובר שורות", חשף שהוא לוהק לפרויקט של מארוול במהלך פאנל ב-CCXP בברזיל מוקדם יותר החודש.

"יש משהו בלהיות מקורי. ראינו גרסאות שונות של פרופסור אקס (צ'ארלס אקסבייר)", אמר אספוסיטו לקהל. "האם לא הייתם רוצה לראות אותי מגלם דמות בסרט של מארוול שהיא מקורית, חדשה ורעננה? אז, סמנו את דברי: זה יקרה מוקדם ממה שאתם חושבים".

תפקידו של אספוסיטו ב"עולם חדש מופלא" נשמר בסתר (אם כי הוא תואר כנבל). הסרט של מארוול מתקדם בהפקה לקראת תאריך היציאה לקולנוע ב-14 בפברואר 2025.

"עולם חדש מופלא" פועל תחת מעטה של ערפל מאז הצילומים העיקריים באביב 2023. הסרט, שבו מככב אנתוני מאקי כסם ווילסון הנוטל את המעטפת של קפטן אמריקה, בקושי חמק מההשפעות הישירות של השביתות בתעשייה והאתנחתא שלוקחת מארוול השנה, בה היא מתמקדת רק בדדפול & וולברין.

מארוול נאלצה להעביר את תאריך השחרור של הסרט מ-26 ביולי 2024 ל-14 בפברואר 2025, מה שנתן למפיקים זמן להבין את מה שהם צריכים כדי לצאת מהצילומים מחדש ולהיערך בהתאם ללוח הזמנים החדש.

אנתוני מאקי בתפקיד סם ווילסון קפטן אמריקה 2025
אנתוני מאקי בתפקיד הפלקון סם ווילסון (תמונה: מארוול)

למרות הדיווחים על צילומים מרובים מחדש לסרט, עד כה ידוע על אחד בלבד בזמן הקרוב. סם ווילסון חוזר לפעולה השבוע באטלנטה, שם התחיל סבב צילומים נוסף עם שחקן חדש בצוות השחקנים.

הצילומים יימשכו 22 ימים, על פי מקורבים. בין האלמנטים שנוספו יהיו כמה רצפי פעולה חדשים. יוליוס אונה נשאר הבמאי.

'קפטן אמריקה: עולם חדש מופלא' הוא מותחן אקשן פוליטי, שלוקח השראה מ'קפטן אמריקה: חייל החורף', הסרט משנת 2014 בכיכובו של כריס אוונס והציג את מאקי ל-MCU. בסינמקון השנה (CinemaCon 2024), ראש מארוול קווין פייג' הבטיח "בלי חייזרים, בלי פלישות חייזרים, בלי מסע בזמן", לפני שהציג קצת קטעים. הוא גם כינה אותו כ"סרט פעולה מבוסס יחסית".

עוד בצוות השחקנים, הריסון פורד, ליב טיילר, טים בלייק נלסון, דני רמירז ורוזה סלזאר ועוד.

"קפטן אמריקה: עולם חדש מופלא" יגיע לבתי הקולנוע ב-14 בפברואר 2025.

כל החדשות אצלכם בנייד

בטלגרם ובווטסאפ

לוגו רשמי של טלגרם
לוגו רשמי של whatsapp
שיתוף:

מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות