יוצרי "משחקי הכס" חושפים את סצנות המוות האהובות עליהם

כמו מעריצים רבים של הסדרה, גם היוצרים שמחו לראות את ג'ופרי מורעל ואת ראמזי מקבל את מה שמגיע לו

המוות, היה חלק בלתי נפרד מסדרת "משחקי הכס" (Game of Thrones) של רשת HBO, וחלק די משמעותי מהתוויית העלילה שבו לאורך שמונת עונותיה.

בשידור הפודקאסט Happy Sad Confused, צמד המפיקים האמריקאים-יהודיים דייוויד בניוף וד. ב. וייס, שיצרו את הסדרה, משתפים את המעריצים בסצנות המוות האהובים עליהם.

וייס אמר שהסדרה הרגה כל כך הרבה בחורים טובים בשלב מוקדם, וכמובן שהוא התכוון למוות הראשון והמפורסם של נד סטארק, שראשו נערף לפני סוף העונה הראשונה. עם זאת, מאוחר יותר, הגיע המוות האהוב על וייס: ג'ופרי (ג'ק גליסון) וראמזי (איוואן רהון).

סוף סוף הספקנו להרוג גם את ג'ופרי באראתיאון בעונה 4 וגם את ראמזי בולטון בעונה 6. היה כיף לחזור לרגעים המספקים של פשוט להרוג בחור רע באמת.

ד. ב. וייס

בניוף אמר שהסצנה עוצמתית במיוחד מכיוון שבמקום להראות את כלבי הציד פוגעים ברמזי מקרוב, הצופה רואה את התגובה של סאנסה סטארק (סופי טרנר) – חיוך. החיוך נובע מהעובדה, למי שלא זוכר, שראמזי אנס את סאנסה בליל הכלולות שלהם.

הכל היה במכה אחת, ועשינו את זה ב-7 נסיונות או משהו… זה הצליח בפעם השביעית או השמינית, וזו הייתה פשוט ההרגשה של–זה כל כך אפי. הסוף היה כל כך טוב, שפשוט הרגשתי שאני יכול למות מאושר עכשיו

בניוף על מותו של ראמזי

ג'ופרי כזכור, היה טיפוס נוראי בסדרה וצופים רבים חיכו בקוצר רוח להיעלמותו מהמסך וייחלו למותו. זה סוף סוף הגיע בעונה 4, כשג'ופרי הורעל.

עונה 2 של "בית הדרקון" מתקרבת

וייס ובניוף עובדים כעת עם נטפליקס על מגוון פרויקטים, כולל "בעיית שלושת הגופים" (3 Body Problem) שהיא סדרת מדע בדיוני שיצא לאחרונה.

באשר לסדרת משחקי הכס, הסדרה הראשית הסתיימה, אבל הפריקוול "בית הדרקון" (House of the Dragon), סדרה המתעדת את תחילת נפילת בית טארגאריין, חוזרת לעונה שנייה ב-16 ביוני, 2024.


כל החדשות וכל העדכונים של GamePro

 בטלגרם     ובווטסאפ

  telegram          whatsapp

מקור
ew
מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות