כלי מבחן המאמץ לכרטיסי מסך Furmark 2 הושק רשמית

כלי הבנצ'מארק הפופולארי, Furmark 2, הושק סוף סוף רשמית לאחר שיצא משלב הבטא

FurMark הוא כלי בנצ'מארק פופולרי למבחני ביצועים ויציבות של כרטיסי מסך שקיים מאז 2007, ומיועד במיוחד לבדיקת מאמץ יתר על כרטיסי מסך. לאחר שעבר עדכונים רבים, המפתחים השיקו את הבטא של היורש שלו, Furmark 2 בשנת 2022.

בסוף השבוע האחרון הודיעו המפתחים ש-Furmark 2 ייצא משלב הבטא, והשיקו אותו הרשמית.

הגרסה העדכנית של Furmark 2 כוללת תמיכה במספר ממשקי API, כגון OpenGL 3.2 ו-Vulkan 1.1, והיא נועדה להיות חוצה פלטפורמות, עם תוכניות להוסיף תמיכה בממשקי API חדשים לפי הצורך.

furmark 2

Furmark 2 זמין בגרסת 32 סיביות ו-64 סיביות, מה שמבטיח תאימות למערכות הפעלה ישנות יותר. הכלי גם מרחיב את טווח ההגעה שלו וכולל מערכות כמו Raspberry Pi 5, ויש תוכניות גם על הוספת תמיכה ב-macOS.

משתמשים יכולים כעת לבחור בין מבחן doughnut הישן לבין מבחן knot החדש עבור מדדים, אך חשוב לציין שהציונים עשויים להשתנות בהתאם לממדים וממשקי ה-API שבהם נעשה שימוש. FurMark כולל גם קבצי הפעלה עבור GPU Shark ו-GPU-Z, אותם ניתן להפעיל ישירות מהתוכנה מבלי להתקין תוכנה נוספת.

מבחני Furmark מותאמים במיוחד לבדיקת חימום יתר של כרטיסי מסך והוא כלי טוב לבדיקת יציבות ומאמץ עבור הכרטיס הגרפי. במיוחד לכאלה שרוכשים כרטיס מסך יד שנייה ומשומש ורוצים לבדוק את תקינותו.

הצטרפו לערוץ הטלגרם החדש של גיימפרו לעדכונים שוטפים בנושאי גיימינג וטכנולוגיה. תוכלו גם להירשם לעדכונים דרך עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.

מקור: kitguru

כתבות באותו נושא

מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות