הוכרז: Planet Coaster 2 יגיע בסתיו לקונסולות ולמחשב

המפתחת Frontier Developments הכריזה על Planet Coaster 2, משחק ההמשך לסימולציית פארק השעשועים (מים) משנת 2016 שצפוי להגיע אלינו בסתיו 2024 למחשב, פלייסטיישן 5 ו-Xbox Series X|S. משחק ההמשך יציג מספר תכונות חדשות כולל אטרקציות מים חדשות.

בתקציר הרשמי שך המשחק נכתב ששחקנים יוכלו לשחרר את הדמיון וליצור זיכרונות בלתי נשכחים עבור האורחים שלהם על ידי שימוש בכלי רצף האירועים המשופר, המשלב אנימטרוניקה, עשן, סילוני מים, סאונד ועוד בתצוגות מסנוורות לאורך רכיבות בודדות ולרוחב הפארקים שלהם.

צרו חווית פארק מים אותנטית על ידי אספקת חדרי הלבשה, מיטות שיזוף, מצילים ובואו במגע עם האורחים כשהם צפים לאורך נהרות המים, מאיצים את הצינורות, צוללים לתוך בריכות גלים ורוכבים על תחתיות מים מרנינות

מצבי קריירה וזכיינות וגם אונליין

Planet Coaster 2 יכלול שלושה מצבים; מצב קריירה, מצב זכיינות ומצב ארגז חול. כותר ההמשך ינסה לדחוף את היצירתיות של השחקנים, עם כלי בנייה ומסלול משופרים ונושאים חדשים. שחקנים יוכלו גם להתאים אישית נסיעות בפעם הראשונה. שחקנים יוכלו גם לשתף ולהוריד שרטוטים ופארקים מלאים על פני פלטפורמות דרך 'סדנת פרונטיר'.

בנוסף, Frontier הכריזה על מספר אפשרויות מקוונות. שחקנים יוכלו לבקר בפארקים של אחרים כדי לבחון אותם, להתחרות בטבלאות הישגים במצב זכיינות, ולקפוץ בכל פעם לרמת ארגז חול משותפת כדי לבנות משהו ביחד על פני פלטפורמות.

Frontier עבדה בעבר בז'אנר הבנייה והניהול של פארק השעשועים עם RollerCoaster Tycoon 3 (Planet Coaster הוא היורש הרוחני שלו), Thrillville, Thrillville: Off the Rails ו-Zoo Tycoon.

Planet Coaster 2 יגיע באביב 2024 למחשב, פלייסטיישן 5 ו-Xbox Series X|S.

כל החדשות אצלכם בנייד

בטלגרם ובווטסאפ

לוגו רשמי של טלגרם
לוגו רשמי של whatsapp
שיתוף:

מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות

×