גיימסקום 2022: יוצאי Bethesda הכריזו על משחק תפקידים חדש בשם Wyrdsong

באנר TMS

Something Wicked Games, אולפן חדש שהוקם על ידי יוצאי Bethesda Game Studios ו- Obsidian Entertainment לשעבר, הכריז על המשחק הראשון שלו, Wyrdsong

Wyrdsong, משחק תפקידים חדש הוכרז במהלך ערב הפתיחה של גיימסקום 2022. המשחק פותח עם המנוע הגרפי הנוצץ Unreal Engine 5, והוא מתרחש בגרסה בדיונית של פורטוגל במהלך ימי הביניים. כאן, שחקנים יאתגרו להטיל ספק גם במציאות שלהם וגם בבחירות שהם עושים.

הסטודיו המבוסס בוושינגטון, הוקם על ידי ג'ף גרדינר הוותיק מחברת בת'סדה ונוסד על ידי מנהל העיצוב לשעבר של Obsidian, צ'רלס סטייפלס. שניהם בילו 15 שנים בחברות הללו, כשגרדינר שימש כמפיק ראשי ומוביל פרויקטים בכמה כותרי Fallout ו-The Elder Scrolls. סטייפלס היה מנהל העיצוב ב-The Outer Worlds והיה ראש צוות העיצוב של Fallout: New Vegas.

"המטרה שלנו עם Something Wicked Games היא לנצל את העצמאות והאוטונומיה היצירתית שלנו כדי ליצור את האבולוציה הבאה של משחקי RPG בעולם הפתוח", אמר גרדינר. "הפרויקט הראשון שלנו, Wyrdsong, היה משחק החלומות שלי כבר זמן מה, ואני נרגש סוף סוף לשתף אותו היום."

לאחר סבב גיוס ראשוני בו הושקעו 13.2 מיליון דולר על ידי NetEase, Something Wicked Games מגייסת עובדים בכל התפקידים. הסטודיו מאויש כעת ב-12 מפתחים, ומקווה להשיג סגל מלא בין 65-70 ככל שהפיתוח ממשיך להתגבר.

עדיין לא הוכרז על תאריך שחרור ופלטפורמות, שכן Wyrdsong נמצאת כעת בשלב טרום-אלפא.


כל החדשות ועדכונים שוטפים מ-GamePro

 בטלגרם  ובווטסאפ

telegram

whatsapp

       

שיתוף:
מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות