פוטבול מנג'ר 2024 הוא המשחק הנמכר ביותר בסדרה

Football Manager 2024 קבע שיא חדש בהיסטוריה של הסדרה עם מכירות של למעלה משבעה מיליון עותקים

חברת הפיתוח Sports Interactive, האולפן שמאחורי המשחק, עבדה קשה כדי להפוך את משחק ניהול הכדורגל פוטבול מנג'ר 2024 (FM 2024) לנגיש ככל האפשר, תוך התמקדות בשילוב כדורגל נשים ובמתן תמיכה בשפות נוספות.

האולפן אימץ כל ערוץ זמין, כולל שירותי מנויים וקונסולות, סמארטפונים ואף Netflix, כדי להקל על שחקנים לגשת למשחק באמצעות הפלטפורמות המועדפות עליהם.

בציוץ חדש של נציג החברה ברשת X (טוויטר לשעבר) המצוטט פה למעלה, הוא מציין כי Football Manager 2024 קבע שיא חדש בהיסטוריה של הסדרה עם מכירות של יותר מ-7 מיליון עותקים. "FM בנתה קהל עוקבים עצום ומסור, מה שהופך אותה לחלק חיוני במשחקי ספורט".

מיילס ג'ייקובסון, מנהל האולפן של SI, גאה בצמיחת המשחק בארבע השנים האחרונות. צמיחה דרמטית של שחקנים מ-2020 עם שני מיליון שחקנים לשבעה מיליון ב-2024.

עבור רבים, Football Manager הוא יותר מסתם משחק; זו דרך לחיות את פנטזיות הכדורגל שלהם ולבנות את קבוצות החלומות שלהם. זוהי עדות לאיכותו ולעומקו של המשחק שהוא הפך לחלק בלתי נפרד מחייהם של אנשים רבים.

פוטבול מנג'ר 2024 שוחרר ב-23 בנובמבר 2023, והוא זמין ל-Microsoft Windows ,Xbox One ,Xbox Series X/S ,PlayStation 5 ,iPad ,iOS ,Android ,macOS ,Apple Arcade ,Nintendo Switch.

כל החדשות אצלכם בנייד

בטלגרם ובווטסאפ

לוגו רשמי של טלגרם
לוגו רשמי של whatsapp
שיתוף:

מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות