אתר צרפתי העניק ל MGS V: GZ ציון 40/100

Metal-Gear-Solid-V-Ground-Zeroes-ביקורת-ראשונה

Metal Gear Solid V: Ground Zeroes מקבל ציון 40/10 מאתר הגיימינג הצרפתי Gamekyo. למה כזה ציון נמוך?

את הביקורת הראשונה לפרולוג Metal Gear Solid V: Ground Zeroes, קשה לקחת ברצינות יתירה, מהסיבה שיש לי הרגשה שהציון נועד למשוך לאתר גיימינג צרפתי בשם Gamekyo שאני בטוח שאתם לא שמעתם עליו מעולם, כמות גדולה של גולשים. על הביקורת לא חתום אף אחד, אלא "ציון העורכים", ובכל זאת, מה הפריע לצרפתים? בעיקר המחיר ביחס לתמורה:

מטאל גיר סוליד 5 ביקורת ראשונה לפרולוג

הביקורת מטיחה בלי בושה האשמות בקוז'ימה, בטענה שהמשחק היה אמור להיות משחק אחד ולא שני חלקים. הפרולוג שלטענת הביקורת אורך שעתיים וחצי, אינו מצדיק מחיר של 30 דולרים, אלא היה אמור אם כבר להגיע כדמו למשחק הראשי, "כאב הפנטום". עוד נטען כי חלק גדול מהמשחק כבר הוצג במהלך הסרטונים שפורסמו עד היום. יהיה מענין לראות את הביקורות בימים הקרובים, שאני בטוח שהציונים בהם יהיו הרבה יותר גבוהים מהעוקץ הצרפתי.

"מטאל גיר סוליד: גראונד זירוס" הוא הפרולוג לכותר הראשי הבא בסאגת "מטאל גיר": Metal Gear Solid V: The Phantom Pain וצפוי להשתחרר בעוד 3 ימים (20.3) לפלייסטיישן 3 ו 4, אקסבוקס 360 / One

[divider]


כל החדשות וכל העדכונים של GamePro

 בטלגרם     ובווטסאפ

  telegram          whatsapp

איתי בן טוב

חובב חומרה ו-PC מאז שאני ילד. מסקר את התחום כבר כמה שנים טובות ומאוד שמח שאני עושה זאת באחת התקופות הכי מעניינות בתחום. שחקן CS לנצח.
מערכת התגובות
התראה
8 תגובות
החדש יותר
הישן יותר הבולט ביותר
פידבקים
צפו בכל התגובות

איזה בולשיט של ביקורת

אין מחשב. משחק לא מעניין.

אם זה לא מעניין אותך, למה אתה מגיב?

כן יש תכניות לגרסה אפשרית של המשחק. קוג'ימה התעניין בלהביא את המשחק למחשב. נראה בחודשים הקרובים.

הלוואי!

אני. עומד. לחסל. את. מי. שכתב. את. הביקורת הזאת.

רק שיידעו שקוג'ימה חילק את סוליד 5 לשניים מפני שהוא רצה שלמעריצים יהיה משהו לשחק בו עד ליציאת החלק הראשי, שיוכל לצאת רק ב2015/2017.

שלושה ימים!

?
!
Alert 99.99

לשלם 30$ תמורת משימה אחת שניתן לעבור בעשר דקות..?
לא חושב.