הצצה ראשונה אל מאחורי הקלעים של סרט האימה הפסיכולוגי "החזרה לסיילנט היל"

למרות הדיווחים על כך שסרטו החדש של הבמאי כריסטוף גאנס, "החזרה לסיילנט היל" (Return to Silent Hill), יוצג בבכורה בפסטיבל קאן, זה לא בדיוק מה שקרה.

מה שקרה בפועל זה שהייתה הקרנה פרטית של הסרט למפיצים פוטנציאליים, וככל הנראה נסגרו כמה עסקאות הפצה. כעת, קיבלנו בתור התחלה טריילר טיזר ראשון ובמקביל גם סרטון רשמי חדש של מאחורי הקלעים.

הטיזר הקצר הזה לעיבוד הקולנועי של 'Silent Hill 2' עלה לרשת, אך מוזר שהוא לא עלה בערוצים הרשמיים, לכן נראה שהוא פשוט דלף. עם זאת, אפשר כבר לחוש בטאץ' המשובח של הבמאי הצרפתי.

בסרטון השני, שמעניק לנו הצצה אל מאחורי הקלעים ונלקח מאירוע ה-Silent Hill Transmission של קונאמי, משתף אותנו גאנס עם כמה הבזקים של צילומי סצנות.

בקטעים הללו ניתן לראות בין היתר סצנת חדר אמבטיה, את ג'יימס ומריה במעלית, אנג'לה בבית הקברות, מרפסת תצפית לאגם טולוקה ועוד ועוד.

גאנס שאחראי גם ל"אחוות הזאב" ו-"סיילנט היל", ביים את גרסת 2006 של Silent Hill מתוך תסריט שכתב עם רוג'ר אברי וניקולס בוכרייף, וביים את הסרט החדש הזה מתסריט שכתב עם סנדרה וו-אן ו-וויל שניידר.

עלילת הסרט

הסרט החדש מבוסס כאמור על המשחק  'סיילנט היל 2' (Silent Hill 2), ועוקב אחר ג'יימס, גבר שנשבר לאחר פרידה מאהבתו האמיתית. כשמכתב מסתורי קורא לו לחזור אל Silent Hill בחיפוש אחריה, הוא מוצא עיירה שעברה טרנספורמציה על ידי כוח רוע לא ידוע.

כשג'יימס יורד עמוק יותר לתוך האפלה, הוא נתקל בדמויות מפחידות, מוכרות וחדשות כאחד, ומתחיל לפקפק בשפיות שלו כשהוא נאבק להבין את המציאות ולהחזיק מספיק זמן כדי להציל את אהבתו האבודה.

בסרט מככבים ג'רמי אירווין ("מאמה מיה! Here We Go Again") והאנה אמילי אנדרסון (פאזל).

Silent Hill רועשת מתמיד

הסופשבוע האחרון היה מאוד עמוס בגזרת קונאמי (Konami), בעלת הזיכיון של 'סיילנט היל'. ב-30 במאי היא חזרה לשדר את ה-Silent Hill Transmission, בו קיבלנו ים של מידע על המשחק הבא בסדרה, הרימייק של 'Silent Hill 2', וגם את ההצצה אל מאחורי הקלעים שלמעלה.

בנוסף, קונאמי גם דאגה לשתף אותנו באירוע של סוני PlayStation State of Play בתאריך יציאה לאותו רימייק, עליו מבוסס גם הסרט.

אין עדיין תאריך יציאה לסרט "החזרה לסיילנט היל", למרות שהיה מתוכנן לצאת בשנה שעברה. כרגע הוא מתוכנן להגיע לאקרנים "בקרוב".

כל החדשות אצלכם בנייד

בטלגרם ובווטסאפ

לוגו רשמי של טלגרם
לוגו רשמי של whatsapp
שיתוף:

מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות