גיימסקום 2022: נחשף משחק תפקידים חדש בשם Atlas Fallen מבית היוצר של Lords of the Fallen

באנר TMS

משחק RPG חדש מחברת Deck13 נחשף במהלך Gamescom 2022

Atlas Fallen הוא המשחק החדש מ-Deck13 , היוצרים של The Surge וה-Lords of the Fallen המקוריים שהוכרז במהלך ערב הפתיחה של Gamescom 2022. משחק ה-RPG מלא הפנטזיה כולל נופים חוליים רחבי ידיים ותוכלו לשחק אותו לבד או עם חבר.

החברה חוזרת לפתח שום בז'אנר התפקידים (RPG), אבל מוותרת על מדע בדיוני עתידני כדי לחזור לפנטזיה עם Atlas Fallen. צפו בטריילר הבכורה:

הטריילר מצייר תמונה די עגומה של עולם שכמעט נהרס על ידי האלים, שהשליכו את האנושות הצידה וניפצו את הנוף. כשהמצלמה מתרחקת, אנו יכולים לראות מבנה מונוליטי ענק שנראה כאילו צף ממש מעל פני השטח כמו חללית. הטריילר עובר למשחקיות לקראת הסוף, גליידינג במהירות על פני שטחים פתוחים, כמו גם קרבות נגד מפלצות ענקיות.

המשחק מתרחש ב"ארץ נצחית" מלאה בחול וכולל כלי נשק המשנים צורה, גיבורנו ב-Atlas Fallen פועל "לשחרר את האנושות מדיכוי האלים". Deck13 ו-Focus Entertainment אומרים שהמשחק ישתמש בעולם "פתוח למחצה", ותהיה לשחקנים גישה להתקפות חול, שאמורות להציע טוויסט נחמד בלחימת פעולה-RPG. תוכלו גם ליצור סגנון משחק מותאם אישית על ידי לקיחת ה"מהות" של אויבים, שנשמע קצת כמו המערכת של The Surge לגניבת נשק מבוסים באמצעות התקפות ספציפיות.

Atlas Fallen אמור לצאת ב-2023 ל- Xbox Series X | S, PS5  וגם למחשב האישי (PC).


כל החדשות ועדכונים שוטפים מ-GamePro

 בטלגרם  ובווטסאפ

telegram

whatsapp

       

שיתוף:
מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות