כל מה שידוע לנו על משחק התפקידים EXODUS

"אקסודוס" הוא משחק ה-RPG שאפתני שיוצריו הם יוצאי יחידת העילית של האולפן המוערך BioWare. מה ידוע לנו על המשחק המסקרן הזה עד כה?

במהלך אירוע The Game Awards 2023 נחשף משחק אקשן תפקידים מסקרן בשם "אקסודוס" (Exodus). זהו פרויקט הבכורה של אולפן המבוסס באוסטין בשם Archetype Entertainment. בראש האולפן יושב אחד האנשים המוכשרים שידעה חברת BioWare- ג'יימס אולן, שעבד על קלאסיקות כמו משחקי Baldur's Gate הראשונים, Neverwinter Nights , Star Wars: Knights of the Old Republic ו- Dragon Age: Origins.

האולפן בבעלות Wizards of the Coast שהיא חברת בת של Hasbro וזמן קצר לאחר הקמתו, הצטרף לאולפן אקס נוסף של BioWare: הסופר הקנדי דרו קרפישין, הידוע בעיקר ככותב הראשי של שני משחקי Mass Effect הראשונים.

מה הסיפור של EXODUS?

הטריילר הראשון שנחשף למשחק העניק לנו כמה רמזים לתכונות העיקריות של המשחק, כולל הרחבת זמן, שיכולה להיות חלק מהמכניקה וחלק איתנו את הסיפור של המשחק. הגיבור הראשי במשחק מכונה Traveler (הנוסע/המטייל), השחקנים ייכנסו לנעליו של ג'ון (Jun), היחיד שמסוגל לקיים אינטראקציה עם הטכנולוגיה של הסלסטיילס (Celestials), גזע שמטרתו להשמיד את המין האנושי.

נסיעה במהירות האור גוזלת מחיר, שכן הזמן יכול לדלג על עשרות שנים בשנות אדם. לבחירות שנעשו במשחק יהיו השלכות. צפו לנשק חייזרים, בני ברית מגוונים ולמערכת התקדמות עמוקה.

אקסודוס מציג עולם מדע בדיוני חדשני שמאלץ שחקנים להתמודד עם ההשלכות של הבחירות שלהם לאורך זמן.

ציטוט מאתר אקסודוס

EXODUS - עלילת המשחק

ציר הזמן ב-EXODUS מתפרש על פני 40 אלף שנה

האולפן שואף ליצור יקום מדע בדיוני חדש לגמרי והמפתחים כבר חלקו ציר זמן מלא שמתפרש על פני 40 אלף שנה. כ"מטיילים" במשימות בין-כוכביות, ימים עבורכם הם עשרות שנים חזרה הביתה.

ההחלטות שתעשה כדי להגן על יקירייך יוצרות השלכות בלתי צפויות שמשנות את עולמך – מעצבות מחדש את העתיד. כשזה יקרה, ותחזרו הביתה, תתעמתו עם ההשלכות של אותן הבחירות.

לפני 40,000 שנה, האנושות נאלצה לנטוש את כדור הארץ הגוסס. בהסתכלות על הכוכבים בספינות מסיביות, מצאנו גלקסיה ראויה למגורים, בקנטאורי. הנה, אנחנו האנדרדוגים, נאבקים על הישרדות בגלקסיה קרה ועוינת.

מתנודדים על סף הכחדה, תקוותנו היחידה לישועה נמצאת בטרוולרס – גיבורים ומגלי ארצות אמיצים צאצאי המתיישבים המוקדמים באותן ספינות ראשונות שעזבו את כדור הארץ לפני זמן רב.

את June ידובב שחקן הקולנוע וזוכה פרס האוסקר מתיו מקונוהיי, והשבוע, האולפן גם הודיע שהוא משתף פעולה עם האולפן Certain Affinity שמשתף איתו פעולה בפרויקט זה מאז 2022.

ל-EXODUS אין עדיין חלון שחרור, והוא מיועד לצאת למחשב האישי, פלייסטיישן 5 ו-Xbox Series S|X.


כל החדשות וכל העדכונים של GamePro

 בטלגרם     ובווטסאפ

  telegram          whatsapp

כתבות באותו נושא

מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות