ל-EA יש תוכניות גדולות עבור Apex Legends

EA אומרת ש- Apex Legends "יורחב מעבר ליקום הבאטל רויאל המסורתי". המנכ"ל אנדרו וילסון רואה פוטנציאל של "צמיחה מדהימה" עבור הזיכיון בן החמש שנים

שחקני Apex Legends יכולים לצפות להתחיל לראות את המשחק "מתרחב מעבר ליקום הקרב רויאל המסורתי" במהלך השנה הקרובה, כך על פי התוכניות של Electronic Arts שמתכוונת למשוך שחקנים נוספים לזיכיון ולהרחיב אותו לשווקים נוספים.

בנאום בוועידת הטכנולוגיה, המדיה והטלקום של מורגן סטנלי ביום רביעי האחרון, מנכ"ל EA, אנדרו ווילסון, חשף תוכנית שלדעתו יכולה להוביל ל"צמיחה מדהימה" למשחק בן ה-5 שנים של ריספאון (Respawn).

Apex Legends - מנכ"ל EA

ווילסון טוען כי ההשקה של Apex Legends היא אחת מהשקות ה-IP החדשות המוצלחות ביותר של המשחקים ב-10-15 השנים האחרונות, לאחר שבנתה קהילה של "מאות מיליוני שחקנים" עם "קצב נטישה מעורר קנאה".

"אם אתה חושב על שירותי סטרימינג שמתמודדים עם נטישה של 40% ו-50%, יש לנו קהילת ליבה באפקס עם שמירה של 75% במהלך תקופה של חמש שנים – זה זיכיון מדהים."

"זה משחק מדהים, זה משחק ליבה, זה לא מתאים לבעלי לב חלש להיכנס אליו, וזה חלק מהקסם שלו וחלק מהסיבה שאנשים אוהבים אותו"

אנדרו וילסון, מנכ"ל EA

וילסון המשיך ודן באסטרטגיה של EA להגדלת הזיכיון שחגג לאחרונה את עונתו ה-20 (Apex Legends: Breakout), למהלך 5-10 השנים הבאות. בתחילה, החברה תתמקד בהפיכתו לנגיש יותר, ולאחר מכן, הפיכתו לרלוונטי יותר מבחינה תרבותית לשווקים שונים ברחבי העולם.

בשלב הבא ווילסון אמר שמתוכננים על אופני משחק נוספים, איך מתרחבים מעבר ליקום הבאטל רויאל המסורתי והטיח ש"נתחיל לראות את זה בשנה הקרובה".

"השלב השלישי יהיה, איך אנחנו באמת חושבים על תרבות רחבה יותר? יש כל כך הרבה שווקים, במיוחד באירופה ואסיה, שבהם פשוט לא פרצנו דרך עדיין.

"יש תיאבון מדהים, יש פתיחות מדהימה כלפי ה-IP, ופשוט עוד לא פרצנו דרך עם רכישה, מעורבות ומונטיזציה".

כתבות באותו נושא:

EA AI

בוועידת מורגן סטנלי, ווילסון גם תיאר את ההשפעת הבינה המלאכותית (AI) על EA ועל עסקי המשחקים בחמש השנים הבאות. לטענתו, ההתקדמות בטכנולוגיה מאפשרת לחברה ליצור תוכן עשיר יותר ומותאם אישית מהר יותר מבעבר.

"AI מביא ליעילות רבה יותר יחד עם חוויות סוחפות יותר יובילו להרחבת קהל משמעותית בשנים הקרובות ויספקו הזדמנות צמיחה של מיליארדי דולרים".

כל החדשות אצלכם בנייד

בטלגרם ובווטסאפ

לוגו רשמי של טלגרם
לוגו רשמי של whatsapp
שיתוף:

מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות