רשמי: אירוע הגיימינג E3 2023 בוטל

אירוע הגיימינג שהיית אמור לעשות קמבק לאחר כמה שנים של היעדרות, התבטל שוב

E3 בוטל. כבר העלינו כותרות זהות בשנים האחרונות, אבל השנה חשבנו שזה באמת הולך לקרות. תערוכת הקיץ הגדולה של עולם הגיימינג הייתה אמורה לחזור באופן רשמי ופיזי בלוס אנג'לס בפעם הראשונה מאז 2019, אך היא בוטלה לאחר שחברות משחקים ענקיות כמו סוני, נינטנדו, מיקרוסופט ויוביסופט אמרו כולן שהן לא ישתתפו באירוע.

E3 2023 תוכנן להתקיים מה-13 עד 16 ביוני עם שילוב אירועים ממוקדי תעשייה שיהיו אמורים להיות סוף סוף פתוחים לציבור הרחב. אבל לקראת יוני, היו כמה סימנים מדאיגים לכך שהדברים לא התגלגלו כמו שמתכנני האירוע קיוו. לפי אימייל שנשלח לעובדים ואומת על ידי IGN ובו נכתב "E3 2023 פשוט לא זכה לעניין המתמשך הדרוש לביצועו באופן שיציג את הגודל, החוזק וההשפעה של התעשייה שלנו".

באימייל שהגיע לאתר The Verge כתב קייל מרסדן-קיש, סמנכ"ל הגיימינג העולמי ב-ReedPop:

זו הייתה החלטה קשה בגלל כל המאמץ שאנחנו והשותפים שלנו השקיעו כדי לגרום לאירוע הזה לקרות, אבל היינו צריכים לעשות מה שנכון לתעשייה ומה שנכון ל-E3. אנו מעריכים ומבינים שלחברות המעוניינות לא יהיו הדגמות הניתנות להפעלה וכי אתגרי משאבי משאבים הפכו את הימצאות ב-E3 הקיץ למכשול שהם לא יכלו להתגבר עליהם. לאלו שכן התחייבו ל-E3 2023, אנו מצטערים שלא נוכל להציג את תכנית התוכן שמגיעה לכם ושכבר ציפיתם מחוויות האירוע של ReedPop.

בינואר היו שמועות כי מיקרוסופט, נינטנדו וסוני ידלגו כולן על האירוע, ואכן נינטנדו ומיקרוסופט אישרו מאוחר יותר שהם לא יהיו שם. בשיחה עם המשקיעים בפברואר, מנכ"ל יוביסופט, איב גילמוט, ציין כי ייתכן ש-E3 לא יקרה כלל, אם כי ReedPop אישרה אז שהאירוע מתקדם. יוביסופט הודיעה מאוחר יותר שהיא שוקלת לחיוב להשתתף בתערוכה, שאז היא התנערה ממנה. והחודש דווח שגם סגה וטנסנט לא יהיו ב-E3.

עם זאת, יוני עדיין מוכן להיות עמוס בחדשות משחקים. פסטיבל הקיץ של Geoff Keighley מתקיים ב-8 ביוני, ורכיב ה-Play Days האישי יחזור השנה, כך מדווחת IGN. תצוגת ה-Xbox השנתית של מיקרוסופט והמופע שלה ממוקד סטארפילד (Starfield) מתוכננות ל-11 ביוני. וה-Ubisoft Forward Live האישי של Ubisoft נקבע ליום שאחרי, ב-12 ביוני. זה יספיק לבינתיים ונקווה ששנה הבאה E3 2024 יתקיים.

כתבות באותו נושא

מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות