גיימסקום 2022: הוכרז "Dune: Awakening", משחק הישרדות MMO המתרחש ביקום של "חולית"

אתם יכולים לחצות את Arrakis ולהפיל תולעי חול עם החברים שלכם ב-MMO האחרון של Funcom

המשחק הוכרז במהלך Opening Night Live של 2022 Gamescom, משחק MMO הישרדות "שאפתני" המתרחש ביקום Dune יוצא לדרך. Dune: Awakening הוא המשחק האחרון של מפתחת Conan Exiles Funcom ו"לוקח השראה הן מהרומנים של פרנק הרברט והן מהסרט זוכה פרס האוסקר של דניס וילנב (הסרט "חולית") תוך בחינת אפשרויות חדשות ומרגשות בזיכיון". המשחק אמור לצאת למחשב, פלייסטיישן 5 ו-Xbox Series X|S.

על פי ההודעה לעיתונות, Dune: Awakening "משלב את הדקויות והיצירתיות של משחקי הישרדות עם האינטראקטיביות החברתית של משחקים מרובי משתתפים בקנה מידה גדול, כדי ליצור MMO הישרדותי עולם פתוח ייחודי ושאפתני". השחקן יקבל את ההזדמנות "לצאת למגזרים לא ממופים ולהיות הראשון לגלות סודות ועושר לפני שסופות הקוריוליס שוב מזיזות את החולות ומשנות את הנוף, להימלט בצר מתולעי חול ענקיות, לבנות את ביתך ממחסה לבסיס אדיר ולחצות הדיונות בכלי רכב איקוניים מהיקום".

"Dune: Awakening באמת מבטיח להחיות את עולם ה-Dune בצורה חדשה ומרגשת"

כך צוטט סמנכ"ל המדיה האינטראקטיבית ב-Legendary Entertainment, סם רפפורט. "אנחנו נרגשים ליצור את זה עם שותף כמו Funcom, שהוא כל כך מיומן בלכידת הפרטים העשירים והפלא של עולמות קולנוע עבור קהל המשחקים".

Dune: Awakening – נשקים, שריון (וטלית?)

Dune: Awakening אמור להגיע למחשב, פלייסטיישן 5 ו-Xbox Series X|S. המשחק זמין כעת לרשימת המשאלות (wishlist) ב-Steam, וההרשמות לבטא מופעלות כעת באתר הרשמי שלו.

כל החדשות אצלכם בנייד

בטלגרם ובווטסאפ

לוגו רשמי של טלגרם
לוגו רשמי של whatsapp
שיתוף:

מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות