הצצה ראשונה לסרט "מופאסה: מלך האריות" של דיסני

דיסני שחררה טריילר לסרט "מופאסה: מלך האריות" (“Mufasa: The Lion King"), סרט ההמשך המהווה פריקוול ל"מלך האריות" מ-2019. את הסרט מביים זוכה האוסקר בארי ג'נקינס ("אור ירח").

על פי תיאור הטריילר, הסיפור יסופר בפלאשבקים ועוקב אחר מופאסה (שפירושו 'מלך' בסווהילית) כגור יתום, אבוד ובודד עד שהוא פוגש אריה סימפטי בשם טאקה – היורש לקו הדם המלכותי.

באשר למדבבים, אהרון פייר וקלווין הריסון ג'וניור ידבבו את הגרסאות הצעירות יותר של Mufasa ו- Scar, בהתאמה. ג'יימס ארל ג'ונס דיבב את מופאסה גם בסרט המקורי של 1994 וגם בגרסה המחודשת של 2019. ג'רמי איירונס דיבב את סקאר ב-1994, בעוד צ'יווטל אג'יופור השתלט ב-2019.

כוכבי הסרט הקודם יחזרו לדובב את הדמויות האהובות, ביונסה את נאלה דונלד גלובר את סימבה, סת׳ רוגן את פומבה ובילי אייכנר את טימון.

לין-מנואל מירנדה ("המילטון") ילחין את הפסקול המקורי של הסרט. על טכניקות צילומי הלייב אקשן בשילוב תמונות מציאותיות שנוצרו על ידי מחשב, אחראים אדל רומנסקי ומארק צ'ריאק. מנהל ההפקה של הסרט – פיטר טוביאנסן.

זיכיון "מלך האריות" נחשב לאחד המצליחים ביותר של דיסני. "מלך האריות" המקורי משנת 1994 הכניס 960 מיליון דולר ברחבי העולם, וגרסת 2019 גרפה 1.6 מיליארד דולר בקופות ברחבי העולם.

הסרט "מופאסה: מלך האריות" יוקרן בבכורה בבתי הקולנוע ב-20 בדצמבר.


כל החדשות וכל העדכונים של GamePro

 בטלגרם     ובווטסאפ

  telegram          whatsapp

מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות