גיימסקום 2022: טריילר גיימפליי בכורה ל"סימולטור עיזים 3" מציג כאוס חדש

Goat Simulator 3 בטריילר חדש בערב הראשון של אירוע Gamescom 2022

אחרי שראינו רק טריילר חשיפה של סימולטור העיזים 3 בעבר, קיבלנו הפעם טעימה יותר נרחבת על המשחק Goat Simulator 3 במהלך Opening Night Live בגיימסקום 2022, המשחק הבא של המפתחת Coffee Stain Studios. כצפוי, הצילומים הראו עז הגורם למהומה במגוון סביבות. לצד הרס מבנים ודריסת אנשים, תוכלו גם לנהוג בכלי רכב בתור עז, איכשהו, ונראה שהמשחק פרוע מספיק כדי להצדיק דילוג שלכם על החוויה של Goat Simulator 2. כי אם תבדקו טוב, "סימולטור עיזים 2" מעולם לא יצא.

הפעם, ולהבדיל מסימולטור העיזים המקורי, המשחק החדש יגיע עם כמה טוויסטים חדשים, כמו חזירים מעופפים ואפשרויות לבלאגן עם החברים.

אחד המאפיינים המושכים את העין של Goat Simulator 3 הוא היכולת של השחקן לצבור קבוצת חברים שהם יכולים לחבור איתם כדי לגרום למהומה. בניגוד לקודמו, שהתמקד בעיקר במשחקים בודדים בארגז חול, האתר הרשמי של המשחק מצהיר כי "סימולטור עז 3 יאפשר לכם לאסוף עדר של חברים כדי להמיט הרס על העולם ביחד". ל-Goat Simulator 3 יהיה גם מצב שיתוף פעולה של 4 שחקנים (זמין באופן מקומי ומקוון) וגם סדרה של שבעה מיני-משחקים חדשים, שיעניקו לשחקנים הרבה כסף עבור הכסף שלהם.

Goat Simulator 3 יצא ב-17 בנובמבר ל- PC, Xbox ו-PlayStation

כל החדשות אצלכם בנייד

בטלגרם ובווטסאפ

לוגו רשמי של טלגרם
לוגו רשמי של whatsapp
שיתוף:

מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות