מכירת הכרטיסים (בארה"ב) של ״דדפול & וולברין״ החלה, עם טריילר חדש ופרסומת חדשה להיינקין

באנר TMS

אין דרך טובה יותר להכריז את תחילת מכירת הכרטיסים בארצות הברית לסרט גיבורי העל הבא של מארוול, Deadpool & Wolverine מאשר להנחית עלינו את "Like a Prayer" האייקוני של מדונה.

בעוד שהמילים של 'שיר הניצחון' הזה של מדונה מ-1989 כוללות את השורה "כולם חייבים לעמוד לבד", השורות הללו מתנגנות על שני גיבורי על אהובים שעומדים דווקא זה לצד זה. יופי של בחירה.

הם, כמובן, ווייד ווילסון/דדפול (ריאן ריינולדס) ולוגן/וולברין (יו ג'קמן), המוטנט עם הציפורניים שמאמין שימיו הטובים ביותר מאחוריו.

הטיזר למכירת הכרטיסים מספק כמה צילומים חדשים, כולל מבט נוסף על הנבלת קסנדרה נובה (אמה קורין), התאומה המרושעת של פרופסור X , ועם קינוח של בדיחה גסה.

כעת נמכרים כרטיסים לסרט האחד והיחיד של אולפני מארוול לשנת 2024, שיגיע ב-26 ביולי ועם הבטחה שדדפול & וולברין יהיה חוויית אקשן בלתי נשכחת.

דירוג R

דדפול & וולברין מבוים על ידי שון לוי ("פרויקט אדם", "לילה במוזיאון") והתסריט נכתב במשותף על ידי רט ריס, פול ורניק, זב וולס, ריינולדס ולוי.

Deadpool & Wolverine הוא סרט בדירוג R (שזה Restricted ‏- הצפייה מתחת לגיל 17 מותרת רק בליווי הורה), והכוכב ריאן ריינולדס אומר שהוא "מופתע" שדיסני נתנה ליוצרי הסרט את החופש היצירתי להגיע לשם.

"אני ממש גאה בהם שעשו את זה", אמר ריינולדס בראיון לפנדנגו. "אני חושב שזה צעד ענק עבורם. זה מוסיף צבע אחר לגמרי לגלגל הקליידוסקופי הזה שהוא החברה הזו והאנשים השונים שהם מבדרים לנצח".

פרסומת להיינקן

במקביל לטיזר החדש, חברת היינקין (ארצות הברית) שחררה פרסומת חדשה בה מככבים כמובן שני גיבורי העל דדפול & וולברין והיא מספיק משעשעת כדי לגרום לכם לחשוב על כוס הבירה הבאה שלכם:

"דדפול ווולברין" יגיע לבתי הקולנוע ברחבי העולם ב-26 ביולי 2024.

הצטרפו לכל החדשות

בטלגרם ובווטסאפ

לוגו רשמי של טלגרם
לוגו רשמי של whatsapp
שיתוף:
מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות