הכירו את MiniDayZ: גרסה דו-מימדית ללהיט הזומבים

minidayz

מיני-דייזי: חברת Bohemia Interactive שחררה גרסת 2D חינמית למשחק ההישרדות/זומבים DayZ, כמעט אותו משחק, רק קטן יותר וחמוד יותר

MiniDayZ הוא משחק דפדפן לשחקן יחיד שבו אתם חוקרים את צ'ארנאראס (Chernarus) ממבט מלמעלה למטה, בחיפוש אחר המזון והאספקה שאתם צריכים כדי להישאר בחיים. כמו במשחק "הגדול", אתם נלחמים גם בזומבים ומשגיחים על ניצולים אחרים.

המשחק נוצר על ידי מעריץ רוסי וזכה לברכתה של  של בוהמיה אינטראקטיב, שהעלתה לחנות הרשמית שלה את גרסה 1.0. המשחק מעביר את כל האלמנטים שאתם מכירים מהמשחק המפורסם (למעט מצב מרובה המשתתפים כמובן) ואתם מוזמנים לנסות אותו ואולי להתאהב באחיו הקטנטן והחמוד של DayZ
המשחק DayZ המלא, עדיין נמצא בפיתוח מתמיד וניתן לרכישה דרך סטים, במסגרת תכנית ה Steam Early Access. זה לא מנע ממנו למכור מיליון עותקים בשבוע הראשון (!). אין עדיין תאריך שחרור רשמי למשחק המלא.
[divider]


כל החדשות וכל העדכונים של GamePro

 בטלגרם     ובווטסאפ

  telegram          whatsapp

איתי בן טוב

חובב חומרה ו-PC מאז שאני ילד. מסקר את התחום כבר כמה שנים טובות ומאוד שמח שאני עושה זאת באחת התקופות הכי מעניינות בתחום. שחקן CS לנצח.
מערכת התגובות
התראה
3 תגובות
החדש יותר
הישן יותר הבולט ביותר
פידבקים
צפו בכל התגובות

לא פרוזקט זומביד ולא כולם זה נשמע ממש טוב ומה שכן זה גם נראה ממש טוב! אני מת על 8 ביט D:

האמת שכן פרוג'קט זומבויד, לא רק בגלל הגראפיקה הדומה אלא גם בגלל ששניהם פאקינג משחקי הישרדות זומבים. אי אפשר לברוח מרכבת ההשוואות!

2 מילים: Project Zomboid