רוצו להוריד: "קאונטר סטרייק 2" זמין כעת לכולם בסטים

זה קורה: השקה רשמית של Counter-Strike 2 וכעת המשחק זמין לכולם ובחינם

מוקדם יותר השנה, בחודש מרץ הכריזה וואלב רשמית על "קאונטר סארייק 2". לאחר ההכרזה החלו כל בדיקות הטסטינג למשחק, אלפא ובטא, כאשר Valve הוסיפה לאט לאט עוד שחקנים, תכונות ותוכן, וכעת Counter-Strike 2 זמין לכולם ב-Steam וכל הטוב הזה בחינם לגמרי.

Counter-Strike 2 הוא משחק יריות חינמי אונליין ומהווה גרסה משופרת של חוויית ה-Counter-Strike: Global Offensive הקיימת, מעודכנת למנוע Source 2 המודרני יותר. עם תצוגה חזותית משופרת, תגובתיות שרת "תת-טיק" ועוד תכונות חדשות. עם זאת, Valve מוסיפה תוכן לגרסה החדשה הזו של המשחק עכשיו ובעתיד. הנה סקירה של תכונות המפתח של המשחק, באדיבות Valve…

במשך יותר משני עשורים, Counter-Strike מציע חוויה תחרותית עילית, כזו שעוצבה על ידי מיליוני שחקנים מכל העולם. ועכשיו הפרק הבא בסיפור CS עומד להתחיל. זה Counter-Strike 2.

שדרוג חינם ל-CS:GO, Counter-Strike 2 מסמן את הקפיצה הטכנית הגדולה ביותר בהיסטוריה של Counter-Strike. המשחק פותח על מנוע ה-Source 2, CS2 שעבר מודרניזציה עם רינדור מבוסס פיזי ריאליסטי, רשת מתקדמת וכלי סדנאות קהילה משודרגים. בנוסף למשחק הקלאסי הממוקד אובייקטיבי ש-Counter-Strike היה חלוץ אי שם ב-1999.

קאנטר סטרייק 2 להורדה
  • דירוגי CS חדשים לגמרי עם מצב Premier המעודכן
  • לוחות הישגים גלובליים ואזוריים
  • מפות משודרגות ומשופצות
  • רימוני עשן דינמיים
  • משחק בלתי תלוי בקצב טיקים
  • אפקטים חזותיים ואודיו עוצבו מחדש
  • כל הפריטים מ-CS:GO עוברים ל-CS2

Counter-Strike 2 זמין כעת ב-Steam. כאמור, בדומה ל-CS:GO המשחק הוא חינמי, למרות ש-Valve מוכרת את "Prime Status", שמבטיח שרתי Prime Status מיוחדים ושדרוגים קוסמטיים תמורת בתשלום חד פעמי של 54 שקלים.

ליחצו כאן להורדת קאונטר סטרייק 2 בחינם


כל החדשות וכל העדכונים של GamePro

 בטלגרם     ובווטסאפ

  telegram          whatsapp

מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות