המפה הפופולרית ביותר של CoD מקבלת גרסה ריאליסטית ב-Unreal Engine 5

מפתחי אינדי שעומדים מאחורי המשחק Bodycam שיחזרו את "ניוקטאון", אחת המפות היותר פופולריות של קול אוף דיוטי והיא נראית ריאליסטית בצורה מפחידה

אז נכון שלא מדובר בעיבוד רשמי של מפת Nuketown הפופולרית, שהושקה במקור למשחק Call of Duty: Black Ops, וקיבלה שלל גרסאות, אבל התוצאה בסרטון וידאו, הופכת את CoD למשחק סופר ריאליסטי.

וכעת, זוג מפתחי אינדי החליטו לאחרונה ליצור מחדש את המפה האייקונית בעצמם, והחליטו לעשות שימוש במנוע הגרפי-Unreal Engine 5 שסייע להם להציג מידה מרשימה של ריאליזם.

רייסד (Reissad), צמד מפתחי האינדי שעומד מאחורי משחק ה-FPS הקרוב Bodycam שגרם למחלוקות על הריאליזם המטריד שלו המתאר את צילומי מצלמת הגוף, יצרו מחדש את Nuketown, אולי כדרך שיווקית לקדם את המשחק הקרוב שלהם תוך כדי שימוש במפה של סדרת קול אוף דיוטי.

Nuketown ששוחזר התעורר לחיים ב-Unreal Engine 5, שהוא אותו מנוע שבו מייצרים את Bodycam. למעשה, נראה היה שהזוג שיחזר את המפה ב-Bodycam עצמה. נראה גם שהמפתחים יצרו מחדש מפות אייקוניות אחרות, כאשר הגרסה שלהם של Dust 2 ב-Unreal Engine 5 הופיעה "בקטנה" בדף חנות Steam שלהם.

עם זאת, המפתחים לא חשפו אם המפות המשוחזרות שלהם Nuketown או Dust 2 חצורפו ל-Bodycam לכשישוחרר במלואו או בנקודה כלשהי בעתיד הקרוב.

הכותר הבא בסדרת קול אוף דיוטי, הלא הוא Call of Duty: Modern Warfare 3, גם כן מכיל מפות שעוצבו מחדש (מהמשחק MW2 2009), אבל בצורה הרבה יותר אסתטית ומודרנית ופחות ריאלסיטית כמובן. MW3 יושק ב-10 בנובמבר ל-ל- Xbox OnePS4 ,PC ,Xbox Series X | SPS5.

מקור

כל החדשות אצלכם בנייד

בטלגרם ובווטסאפ

לוגו רשמי של טלגרם
לוגו רשמי של whatsapp
שיתוף:

מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות