וורזון למובייל נדחה ל-2024 (יש תאריך)

באנר TMS

Call of Duty: Warzone Mobile לא ישוחרר השנה ונדחה לאביב 2024

[עדכון] – סוף סוף: Warzone Mobile מקבל תאריך יציאה ויגיע אלינו ב-21 במרץ, 2024.

אחד המשחקים היותר מצופים לסמארטפונים ולמכשירים הניידים, לא יושק השנה, לדאבונם של המעריצים שממתינים לחדשות וורזון למובייל מאז שהוכרז רשמית. עד כה נרשמו להורדה מוקדמת של המשחק למעלה מ 45 מיליון שחקנים ומצטרפים למיליוני גיימרים שמשחקים בגרסת המובייל של COD.

מעריצי Call of Duty המחכים בכיליון עיניים להשקתו של Warzone Mobile יצטרכו לחכות עוד קצת זמן, שכן שחרורו של המשחק נדחה לאביב 2024. במקור, וורזון בגרסת המובייל היה מתוכנן להגיע בסתיו 2023, לצד השקת MW3, אך המפתחים הודיעו על העיכוב באירוע COD Next. הגרסה הניידת המצופה של Call of Duty: Warzone תכלול מפות פופולריות מגרסאות המחשב והקונסולות ותציג חווית מרובה משתתפים של עד 120 שחקנים.

למרות העיכוב, יש כמה חדשות טובות לשחקנים. כאשר Warzone Mobile יושק סוף סוף ברחבי העולם בשנה הבאה, הוא יכלול את המפה האהובה Rebirth Island יחד עם ורדנסק. המפה הזו שנבנתה במיוחד לגרסה זו תשלב אלמנטים של מצבי Battle Royale ומרובי משתתפים כדי לספק חוויה מרגשת לשחקנים.

וורזון הושק כבר באופן חלקי

Warzone Mobile כבר הושק במהדורה מוגבלת באזורים נבחרים( ונורבגיה ואוסטרליה), מה שמאפשר לשחקנים לספק משוב בעל ערך לשיפור נוסף. המפתחים עובדים באופן פעיל על שיפור ביצועים, משחקיות, בקרות מגע, תפריטים ועוד בהתבסס על קלט שחקן. בנוסף הם שואפים לעבד את המשחק בנאמנות גבוהה כמה שניתן לגרסת וורזון המקורית, לשפר אפשרויות התאמה אישית, ואפילו להוסיף מפות מרובות משתתפים פופולריות כמו Shipment ו-Shoot House.

בנוסף לעיכוב, תהיה גם התקדמות צולבת על פני Warzone 2.0 ו Call of Duty: Modern Warfare , מה שמאפשר לשחקנים לזכות בפרסים ולהתקדם בדרגותיהם בשני המשחקים. למרות שהמשחק לא יתמוך בקרוס פליי, שחקנים יכולים להמשיך את ההתקדמות שלהם בצורה חלקה על פני פלטפורמות. בעוד שהעיכוב מאכזב עבור המעריצים, הוא מספק למפתחים זמן נוסף כדי להבטיח ש-Warzone Mobile תספק את חווית המשחק האולטימטיבית.

עם בסיס מעריצים ייעודי ולמעלה מ-45 מיליון נרשמים מראש, הציפיות גבוהות. חובבי Call of Duty יצטרכו לגלות סבלנות ולחכות עד לאביב 2024 כדי לצלול סוף סוף לעולם של Warzone Mobile.

מקור


כל החדשות ועדכונים שוטפים מ-GamePro

 בטלגרם  ובווטסאפ

telegram

whatsapp

       

שיתוף:
מערכת התגובות
התראה
2 תגובות
החדש יותר
הישן יותר הבולט ביותר
פידבקים
צפו בכל התגובות

נו מה יהיה??? הרגתם אותנו כבר יותר משנה מחכים לזה…

שמועות חדשות על שחרור באביב 2024. https://gamepro.co.il/?p=63598

נערך לאחרונה 3 חודשים לפני ע"י סיימון מזיג