שמועה: המפות בהשקה של Call of Duty Modern Warfare III יהיו מפות רימסטר מ MW2 (של 2009)

עצלנות או נוסטלגיה מבורכת? על פי הדלפה חדשה, MW3 יושק עם מפות שרוב מעריצי קול איך דיוטי כבר מכירים

עד כה, היסטוריית הפיתוח של Call of Duty Modern Warfare III (2023) הייתה מלאה בסתירות ובסימני שאלה. זה התחיל בפברואר 2022 עם דיווח אמין של ג'ייסון שרייר מבלומברג, שהשנה הזו תהיה הראשונה מאז 2004 ללא מהדורה שנתית מרכזית בזיכיון Call of Duty. דוח זה הציע שהחלל יתמלא ב-DLC עבור Modern Warfare II (2022) ומשחק חינמי מבית Treyarch.

הפרויקט האחרון פורט יותר מאוחר על ידי המדליף טום הנדרסון בתור 'Project Nexus', ככל הנראה פרויקט הקשור לזומבים.

עם זאת, זמן קצר לאחר מכן, Activision אמרה ש'תוכן פרימיום' מתוכנן ל-2023 ואילך. באוקטובר 2022, מדליף בולט אחר של Call of Duty אמר ש-Modern Warfare II יקבל גם קמפיין וגם חבילת מפות DLC בסוף 2023. בשלב זה, כולם הניחו שזה יהיה 'תוכן הפרימיום' שהוזכר לעיל על ידי המו״ל. שרייר שוב תדלק את חרושת השמועות בנובמבר 2022, וקבע שSledgehammer תבצע את ההרחבה בתשלום והיא תכלול 'הרבה תוכן' ב-DLC. באותו זמן, הוא עדיין טען שהמשחק הבא, Call of Duty Modern Warfare III, יושק ב-2024.

אחרי שבחודש פברואר, מדליפים החלו להבין שמשהו השתנה התכנית של אקטיויז׳ן, קיבלנו את ההכרזה הרשמית על קיומו של משחק ״חדש״.

תאריך השחרור אושר רשמית בשבוע שעבר, ו Activision גם 'אימתה' שמועות קודמות וחשפה שמפעילים, כלי נשק וחבילות מהמשחק של השנה שעברה יעברו ל-Call of Duty Modern Warfare III.

מפות ממוחזרות שוב?

עכשיו יש שמועה חדשה של Call of Duty Modern Warfare III שעלולה להכעיס מאוד את המעריצים אם היא נכונה. לפי משתמש הטוויטר el_bobberto, מפות ההשקה של המשחק החדש הזה הן רק גרסאות מחודשות של מפות Modern Warfare II (2009). כן, אותן מפות חרושות שכבר כיכבו ביותר ממשחק אחד.

אם זה נכון, זה מאמת באופן די ברור ש-Modern Warfare III נועד רק להיות הרחבה, ובכל זאת Activision מתכננת למכור אותה במחיר מלא כעת. מדליפים אחרים של Call of Duty כמו ProReborn ו-TheGhostOfHope מקניטים כמה חדשות גדולות ופוטנציאליות שליליות שצפויות להגיע לזיכיון בקרוב, אם כי לא ברור אם זה קשור לשמועת מפות ההשקה.

כך או כך, נותרו רק יומיים לפני שנקבל פרטים רשמיים נוספים ישירות מאקטיויז׳ן. נקווה מאוד שבמעמד זה נקבל קצת יותר הבהרות.

החשיפה העולמית ל-Call of Duty Modern Warfare III תתקיים ביום חמישי הקרוב, 17 באוגוסט.

מקור


כל החדשות וכל העדכונים של GamePro

 בטלגרם     ובווטסאפ

  telegram          whatsapp

מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות