בראד פיט מתכונן לקרב בטריילר הבכורה לסרט "פורמולה 1"

הטריילר הראשון לסרט "פורמולה 1" (F1) של בראד פיט שוחרר והטיזר כולל מונטאז' מהיר ואנרגטי של מרוצים כולל מחווה ללהיטם הענק של קווין "We Will Rock You".

יכול להיות שהעיתוי לא בהכרח מקרי כי פורמולה 1 פרסמה את הטריילר שעות ספורות לפני הגרנד פרי הבריטי. "לרד בול, פרארי, מרצדס, אסטון ועכשיו למקלארן יש 'מהירות בישרים'. הזריקה שלנו נלחמת בה בפניות", אומר פיט בטריילר. "אנחנו צריכים לבנות את המכונית שלנו ללחימה."

סוני הייז (בראד פיט), נהג פורמולה 1 שכיכב בשנות ה-90, עבר התרסקות איומה, מה שאילץ אותו לפרוש מפורמולה 1 ולעבור למרוצים בענפים אחרים. בעלים וחבר של קבוצת פורמולה 1 (חוויאר בארדם) יוצר קשר עם הייז ומבקש ממנו לחזור מהפנסיה כדי להדריך את ילד הפלא הטירון ג'ושוע פירס (דמסון אידריס) בקבוצת איפקס גראנד פרי (APXGP)

הסרט נעשה בשיתוף פעולה עם עשר קבוצות פורמולה 1, עם סצנות שצולמו במהלך מרוצי F1 אמיתיים, כפי שניתן לראות בטיזר בעל אוקטן גבוה.

הקאס כולל גם את השחקנים קרי קונדון, חוויאר בארדם, טוביאס מנזיס, שרה ניילס, קים בודניה וסמסון קאיו.

הסרט F1
פוסטר הסרט הרשמי F1 (תמונה: IMAX)

הסרט "פורמולה 1" מחבר מחדש את היוצרים מאחורי Top Gun: Maverick, כולל הבמאי ג'וזף קוסינסקי והמפיק ג'רי ברוקהיימר. קוסינסקי מפיק את הסרט לצד ברוקהיימר וצ'אד אומן מ"סרטי ג'רי ברוקהיימר" (Jerry Bruckheimer Films). הפצה של חברת האחים וורנר ׁ(Warner Bros

הסרט F1 יגיע לבתי הקולנוע ברחבי העולם ב-25 ביוני 2025.

כל החדשות אצלכם בנייד

בטלגרם ובווטסאפ

לוגו רשמי של טלגרם
לוגו רשמי של whatsapp
שיתוף:

מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות