רשמי: מהדורת 20 שנה ל-Beyond Good & Evil תושק בשבוע הבאה עם תמיכה ב-4K

יוביסופט הודיעה כי תשיק בשבוע הבא את Beyond Good & Evil: 20th Anniversary Edition, מהדורת 20 שנה למשחק שיזכה גם לתוכן חדש. זאת לאחר שאתמול היא העלתה בטעות פוסט מוקדם מדי וישר הסירה אותו, אך כעת היא מאשרת רשמית את ההשקה של המהדורה המיוחדת בטריילר חדש.

המשחק יושק ביום שלישי הקרוב ב-25 ביוני עבור הקונסולות דור נוכחי וקודם וגם עבור המחשב. Limited Run Games מפיקה גם מהדורה פיזית ומהדורת אספנים (Collector's Edition), עם הזמנות מוקדמות שייפתחו ב-12 ביולי.

הפרויקט פותח על ידי Virtuos Games בפיקוח של Ubisoft Montpellier, ולמרות שלא מדובר בגרסת רימסטר מלאה, הוא עדיין יציע ביצועים משופרים של עד 4k, 60fps ואיכויות רבות של שיפורי חיים, כולל שמירה אוטומטית, דילוג על סצנה, תמיכה מלאה בבקר ובמקלדת ועכבר, ושמירה צולבת בכל הפלטפורמות.

לצד העדכונים הללו, Beyond Good & Evil – 20th Anniversary Edition יציג גם מצב Speedrun חדש לאתגר שחקנים, יותר מ-20 הישגים חדשים ו-Niversary Gallery המתעמק בהיסטוריה של הפיתוח של המשחק ומציג שלל יצירות אמנות שטרם נראו, סרטונים ועוד.

Beyond Good & Evil 2 הוא אחד המשחקים המעוכבים ביותר בכל הזמנים לאחר שהוכרז במקור ב-2008, לאחר מכן בוטל וחזר לחיים מחדש ב-2017 לפני שירד שוב למחתרת. בספטמבר 2020, היוצר מישל אנצ'ל פרש מהתעשייה, והפרויקט סבל שוב מעיכובים ביולי 2023 בעקבות מותו בפתאומיות של המנהל הקריאטיבי אמיל מור, בגיל 40.

Beyond Good & Evil – 20th Anniversary Edition ישוחרר ב-25 ביוני ל-PlayStation 5 ,PlayStation 4, Xbox Series S|X, Xbox One, Nintendo Switch, Amazon Luna ולמחשב דרך Ubisoft Store, Epic Games Store ו-סטים.

כל החדשות אצלכם בנייד

בטלגרם ובווטסאפ

לוגו רשמי של טלגרם
לוגו רשמי של whatsapp
שיתוף:

מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות