סיפור הצלחה: Baldur's Gate 3 מכר 5.2 מיליון עותקים עד כה

משחק התפקידים ממשיך לשבור שיאים ושחקני באלדורז גייט 3 נכנסים למשחק במשך יותר מחמש שעות בממוצע בכל יום

את העובדה ש-Baldur's Gate 3 נמכר מאוד יפה בסטים (Steam), ידענו כבר מהיום הראשון של ההשקה. אחרי הכל, משחק התפקידים למחשב (cRPG), הטריפל-A החדש של לאריאן (Larian Studios) הצליח להגיע בימי ההשקה הראשונים למקום 9 המכובד בכל הזמנים למספר שחקנים במקביל, עם שיא של 814K משתמשים. ביום ראשון האחרון, המשחק רשם שיא חדש של 875K משתמשים בו-זמנית, כמעט כמו הארי פוטר האחרון (Hogwarts Legacy, הצלחה ענקית נוספת בשנה זו של שיאים, שהגיע לשיא של 879K שחקנים).

מוקדם יותר השבוע, האנליסט של Circana (NPD) – מאט פיסקטלה שיתף גם כמה ציוני דרך ומספרים מדהימים, והראה ששחקני Baldur's Gate 3 נכנסים למשחק במשך יותר מחמש שעות בממוצע בכל יום.

שגרירות בלגיה חושפת: מכירות חזקות

את הנתון המדהים שבכותרת, חשפה שגרירות בלגיה שבירכה את לאריאן בפוסט בפלטפורמת המדיה החברתית הסינית Weibo. בפוסט טוענת שגרירות בלגיה ש-Baldur's Gate 3 כבר מכר למעלה מ-5.2 מיליון יחידות ב-Steam בלבד. המשחק זמין גם ב-GOG, אם כי החנות הדיגיטלית של CD Projekt RED קטנה בהרבה מ-Steam, כך שהמכירות של GOG הן כנראה רק אחוז קטן מאוד בהשוואה.

כמה ימים לפני ההשקה ב-3 באוגוסט, מנכ"ל לוריאן, סוואן וינק (Swen Vincke) אישר שלמעלה מ-2.5 מיליון עותקים דיגיטליים של המשחק כבר נמכרו במהלך תקופת הגישה המוקדמת. לכן אנו יכולים עם חשבון פשוט להסיק ש-Baldur's Gate 3 מכר כ-2.7 מיליון יחידות בטווח של שבועיים וזו הצלחה חסרת תקדים ל-cRPG, ז'אנר שלפני זמן לא רב כמעט ונעלם מהמיינסטרים. 5 בתחילת החודש הבא.

עמוד המשחק בסטים


כל החדשות וכל העדכונים של GamePro

 בטלגרם     ובווטסאפ

  telegram          whatsapp

כתבות באותו נושא

מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות