דיווח: Assassin’s Creed Mirage ישוחרר באוגוסט

על פי הדלפה שהגיעה מעובד רשת גיימסטופ, משחק ההתנקשות הבא בסדרת אססינס קריד ישוחרר בשיא הקיץ

משתמש רדיט (Reddit) שלטענתו הוא עובד ברשת GameStop שיתף ראיות די משכנעות לכך שהרשת מתכוננת לקראת שחרורו של אחד המשחקים המצופים, Assassin's Creed Mirage בחודש אוגוסט השנה.

כפי שניתן לראות בתמונה כאן למטה, מציגה בבירור צילום של מסך מחשב הכולל עדכוני שיווק למשחקים הקרובים, כגון Street Fighter 6, Diablo IV, Final Fantasy XVI, Pikmin 4, Hogwarts Legacy (בגרסת ה-Switch), Madden NFL 24, Armored Core VI: Fires of Rubicon, Skull and Bones, וכמובן Assassin's Creed Mirage.

"אססינס קריד: מיראז'" הוכרז בספטמבר שנה שעברה והוא יתרחש כ-20 שנה לפני אירועי Assassin's Creed Valhalla, ויציע חווית Assassin's Creed קלאסית יותר ולינארית יותר. כלומר, אלמנטים של משחקי תפקידים שהוכנסו לכותרים כמו Assassin's Creed Origins, Odyssey, ו- Valhalla, פשוט ייעלמו והעלילה לא תיתן לכם להתפזר יותר מדי בעולם המשחק.

ליוביסופט יש כמובן פרויקטים נוספים לסדרה, כמו Assassin's Creed Hexe, שיציע חוויה שונה מאוד בעלילה שתתרחש במהלך המאה ה-17. ציד המכשפות של המאה באירופה, מכוון להשקה ב-2026, ואילו Assassin's Creed: Codename Red ייקח אותנו (מתישהו) ליפן הפיאודלית. בנוסף, יש לה גם פרויקט בשם Assassin's Creed Jade, פרק נוסף בזיכיון עולם הפתוח הקרוב המיועד למכשירים ניידים.

חברת יוביסופט תקיים כנס בשם Ubisoft Forward בלוס אנג'לס ב-12 ביוני בו היא צפויה לחלוק מידע על משחקים כמו Avatar: Frontiers of Pandora, Skull and Bones, XDefiant ו-Assassin's Creed Mirage.

מקור

הצטרפו לערוץ הטלגרם החדש של גיימפרו לעדכונים שוטפים בנושאי גיימינג וטכנולוגיה. תוכלו גם להירשם לעדכונים דרך עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.

כל החדשות אצלכם בנייד

בטלגרם ובווטסאפ

לוגו רשמי של טלגרם
לוגו רשמי של whatsapp
שיתוף:

מערכת התגובות
התראה
1 תגובה
החדש יותר
הישן יותר הבולט ביותר
פידבקים
צפו בכל התגובות

אני חושב שעדיף להם לדחות ל 2024 אני לא רוצה לשחק עוד משחק שבור בהשקה זמן שווה איכות