אפל הכריזה על 'Game Mode' לאייפון עם iOS 18; לשיפור ביצועים בכותרי AAA

בתוספת מפתיעה ל-iOS 18 שהוכרזה אמש ב-WWDC, אפל (Apple) הציגה תכונה חדשה שמטרתה לשפר את חווית המשחק באייפון: 'מצב משחק' (Game Mode). מצב זה מבטיח לייעל את ביצועי המכשיר שלך במהלך הפעלות משחק אינטנסיביות, ומציע חוויה חלקה וסוחפת יותר.

מצב משחק ב-iOS 18 נועד להיות מופעל אוטומטית במהלך משחקים בעצימות גבוהה, מה שמבטיח שהאייפון שלכם ​​יתפקד בצורה הטובה ביותר. להלן תכונות המפתח (דרך 9To5Mac):

  • ביצועים מיטביים: מצב משחק ממזער את פעילויות הרקע באייפון שלך, ומאפשר לו לשמור על קצבי פריימים גבוהים גם במהלך הפעלות משחק ממושכות, לא משנה כמה זמן אתה משחק.
  • השהיית בקר מופחתת: למי שמשתמש בבקרי משחק בלוטות', מצב משחק מוריד משמעותית את זמן ההשהיה, ומספק חווית שליטה מגיבה ומדויקת יותר. זה חיוני למשחקים בקצב מהיר שבהם הדיוק הוא המפתח.
  • השהיית אודיו משופרת: שיפורים דומים נעשו עבור השהיית אודיו בעת שימוש ב-AirPods. זה מבטיח שאפקטים קוליים ורמזי אודיו במשחק מסונכרנים בצורה מושלמת, מה שמשפר את חווית המשחק הכוללת.

אחד ההיבטים הבולטים של מצב משחק הוא האינטגרציה החלקה שלו. אין צורך שמשתמשים יאפשרו זאת באופן ידני; האייפון שלכם יזהה אוטומטית מתי אתם משחקים במשחק תובעני ויעבור למצב משחק בהתאם.

משחקים לאייפון
משחקי AAA לאייפון (תמונה: אפל)

בעוד שמשחקים מזדמנים כמו Candy Crush עשויים שלא להפיק תועלת משמעותית ממצב משחק, הוא תוכנן במיוחד עבור כותרים בעלי ביצועים גבוהים.

אפל דחפה לעוד כותרי משחק AAA שיגיעו לאייפון, אייפד ומק. רוב המאמצים שלה התמקדו במשחקי Mac, אבל מצב משחק הוא עדות לכך שהחברה יודעת שיש לה עבודה גם ב-iOS.

מצב משחק כבר היה קיים ב-Mac, אבל זו בשורה נפלאה לראות אותו מגיע גם לאייפון עם iOS 18, שתגיע בהמשך השנה.


כל החדשות וכל העדכונים של GamePro

 בטלגרם     ובווטסאפ

  telegram          whatsapp

מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות