מעריצי אפל מתחילים להחזיר את ה-Vision Pro לחנויות

משתמשים מתלוננים על (אי) נוחות, כאבי ראש ומאמץ בעיניים לסיבות העיקריות שהם מחזירים את משקפי ה-Vision Pro שרכשו

בימים האחרונים חלה עלייה בדיווחים ברשתות החברתיות של בעלי Vision Pro שהצהירו שהם מחזירים את המוצר שעלה להם מינימום 3,500 דולר לחנויות. הסיבה הטכנית היא שאפל מאפשרת להחזיר כל מוצר תוך 14 יום מרגע הרכישה והגל הראשון של קוני Vision Pro, מנצל את זה.

הסיבה היותר מדווחת ברשת היא חוסר נוחות, שמתגלה כאחת הסיבות המצוטטות ביותר להחזרות. בנוסף, יש טענות של משתמשים שה-Vision Pro גורם להם כאבי ראש ואצל חלקם מתעוררת תחושה של "מחלת ים" (תחושה של חולשה, בחילה ולעיתים אף הקאות).

 
פוסט של @‏‎parkerortolani‎‏
צפייה ב-Threads

גם על משקלו של המכשיר היו תלונות, כמו גם על עיניים אדמומיות, רק שלמען ההגינות, משתמשי משקפי VR דיווחו על עיניים יבשות ואדמומיות במשך שנים.

זה פשוט יקר מדי ומסורבל אפילו לנסות להתרגל לכאבי הראש התמידיים ולעומס בעיניים שחוויתי. אני אחזור בפעם הבאה.

חוסר פרודקטיביות

אבל החומרה והבעיות שמדווחים בגינה, היא לא הבעיה היחידה של המוצר החדש של אפל. תלונה נפוצה נוספת היא שה-Vision Pro אינו מציע מספיק פרודוקטיביות ביחס למחיר. משתמש נוסף העוסק בעיצוב ציין ב-Threads שהסתכלות על מסכי Figma גורם לו להרגיש סחרחורת, כך שהמכשיר גם לא מתאים לעבודה.

מהנדס אחר כתב בפלטפורמת המדיה החברתית X כי "חווית הקידוד לא הצליחה לשכנע [אותי]" ובעיות מיקוד גרמו לו לכאבי ראש.

משתמש אחר ב-Reddit כתב "אם אני לא משתמש בזה לפרודוקטיביות, ואם אני לא אוהב אותו לבידור, ואם אין מספיק משחקים לשחק בו – אני פשוט לא יכול להצדיק את השארתו"", כתב משתמש Reddit":

קרטר גיבסון, מנהל בכיר בניהול והדרכת קהילה ב-Google, התלונן על הבעיות בפרטים הקטנים יותר. דברים כמו התעסקות עם חלונות וניהול קבצים הם שוברי עסקה, ובכלל, פרודוקטיביות.

קשה לבצע ריבוי משימות בין 'חלונות', מספר סוגי קבצים פשוט אינם נתמכים ב-Vision Pro. אני גם לא יכול לראות איך יצירת שקופית ב-VP תדרוש פחות אנרגיה מאשר לעשות זאת עם עכבר ומקלדת.

הדיווחים הולכים ומתרבים, והשאלה הנשאלת היא, האם מדובר בתת-קבוצה שעושה קולות או במספיק לקוחות שמייצגים נאמנה את כלל הלקוחות שרכשו את המכשיר. והאם זה הולך להשפיע על ה-Vision Pro בעתיד ועל רמת האימוץ שלו מצד המשתמשים.

לא מעט אנשים טענו שהם יחזירו את המכשיר ואף ציינו שהם יהיו להוטים לנסות את הדור השני של Vision Pro. מה שבטוח זה שאלה חדשות נהדרות לצוקרברג ולחטיבת ה- Oculus Quest 3 שלו.

הצטרפו לערוץ הטלגרם החדש של גיימפרו לעדכונים שוטפים בנושאי גיימינג וטכנולוגיה. תוכלו גם להירשם לעדכונים דרך עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.

מקור: theverge

מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות