אנדרואיד 15 תאפשר למשחקים לשבור את סף 60fps

אמ;לק
  • Android 15 Developer Preview 2 כולל הגדרה חדשה המשביתה את ברירת המחדל של קצב הפריימים המרבי של 60fps עבור משחקים.
  • הגדרה זו מיועדת לשמש מפתחי משחקים כדי לבדוק ולפתח את המשחקים שלהם ואינה מיועדת במיוחד למשתמשי קצה.

עדכון שני ל-Android 15 Developer Preview שוחרר והוא מאפשר ביטול ברירת המחדל של קצב הפריימים למשחקים, אשר ישבית את מגבלת ה-60Hz, ובעצם יבטל את נעילת ביצועי השיא שלהם.

מערכת אנדרואיד מגבילה בעיקר משחקים ל-60 פריימים לשנייה ומפתחים צריכים לאפשר קצבי פריימים גבוהים יותר לפי דגם המכשיר. עם החלפת מצב אוניברסלי זה, ניתן יהיה לאפשר קצבי פריימים גבוהים יותר.

במילים אחרות, זה לא משנה כמה עוצמתי הטלפון שלכם, אנדרואיד תקצה מגבלת מסגרת מקסימלית של 60 הרץ למשחקים כברירת מחדל, ותותיר את טלפון המשחקים שלכם לא מנוצל מספיק. אלא אם כן תתעסקו עם ההגדרות במשחק.

משחקים אנדרואיד
האפשרות

אם נמאס לכם לחפש ולהגדיר ידנית את כל המשחקים להגדרות המקסימליות שלהם, העדכון האחרון למפתחים של אנדרואיד 15 מקל על המשחקים לרוץ במלוא הפוטנציאל שלהם ישירות מהקופסה.

הגדרה חדשה זו קיימת באפשרויות המפתחים, כך שהיא לא מיועדת לרוב האנשים. מפתחים יכולים להשתמש בהגדרה זו כדי לפתוח את קצב הפריימים המוגדר כברירת מחדל החל על משחקים, ולאפשר למשחק שלהם לרוץ מעבר ל-60fps אם שאר החומרה של הטלפון מאפשרת זאת.

הגדרה זו אינה אומרת שהמשחקים באורח פלא יפעלו כעת טוב יותר. הגדרה זו משפיעה רק על ברירת המחדל של קצב הפריימים המרבי ולא על קצב הפריימים המקסימלי האפשרי. אם הטלפון שלכם גם ככה מתקשה להריץ משחקים אינטנסיביים במהירות של 60 פריימים לשנייה, השבתת ברירת המחדל לא תעזור לו לשפר את הביצועים.

רוצים לקבל עדכונים ודיווחים ישירות לנייד? הצטרפו לערוץ הטלגרם | וואטסאפ החדש של גיימפרו לעדכונים שוטפים בנושאי גיימינג, טכנולוגיה ובידור.

מקור
Android Authority
מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות