משחק "שליחות קטלנית" בעולם פתוח ייחשף באירוע NACON Connect

אירוע NACON Connect חוזר עם הבטחה למשחק טרמינייטור החדש, פרטים על Greedfall 2 ומשחק המרוצים הבאTest Drive Unlimited: Solar Crown

אין ספק שמאז שאירוע הגיימינג הגדול בתעשייה, E3, נעלם רשמית, אירועי המשחקים הפכו לנקודתיים יותר. מלבד The Game Awards שמתקיים בסוף כל שנה, החברות הגדולות כמו סוני, מיקרוסופט ונינטנדו הדירו רגליהן מאירועים מתוקשרים ומקיימות אירועים פרטיים.

כעת חברת נאקון הצרפתית הודיעה ב-X (לשעבר טוויטר) כי אירוע הגיימינג שלה, NACON Connect חוזר וצפוי להתקיים בעוד עשרה ימים, ב-29 בפברואר וישודר ב-YouTube או ב-Twitch.

השידור צפוי להימשך כ-30 דקות, ויכלול פרטים חדשים על משחקים כמו GreedFall 2: The Dying World, Test Drive Unlimited: Solar Crown, Ravenswatch, Crown Wars: The Black Prince, משחק חדש המבוסס על Terminator ועוד.

משחק "שליחות קטלנית" בעידן שאחרי יום הדין

אחרי ששחררה את הזיכיון האחרון שלה המבוסס על סדרת הסרטים רובוקופ, עם המשחק Robocop: Rogue City, החברה מתכוונת לחשוף פרטים חדשים על משחק חדש בזיכיון סדרת הסרטים "שליחות קטלנית" (Terminator).

המשחק הוכרז לפני שנתיים, והוא נמצא בפיתוח ב-Nacon Studio Milan. מדובר במשחק ההישרדות בעולם פתוח, ונאקון אישרה שהוא נקבע בעידן שלאחר יום הדין של ציר הזמן, אבל לפני היווצרות ההתנגדות של ג'ון קונור.

מלבד טרמינייטור, יש עוד שני משחקים גדולים ברשימה והם GreedFall 2: The Dying World ו-Test Drive Unlimited: Solar Crown. הראשון הוא ההמשך למשחק האקשן תפקידים (RPG) בהשראת משחקי BioWare שיצא ב-2019.

השני הוא משחק מרוצים שמעריצי הז'אנר ישמחו כבר להתניע מנועים בו, המשחק השלישי באתחול Unlimited של הזיכיון, לאחר Test Drive Unlimited 2 משנת 2011.

הצטרפו לערוץ הטלגרם החדש של גיימפרו לעדכונים שוטפים בנושאי גיימינג וטכנולוגיה. תוכלו גם להירשם לעדכונים דרך עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.

כתבות באותו נושא

מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות