אמזון מציגה: 3D Gaming Zone – חנות משחקים ווירטואלית

במהלך הלילה חשפה אמזון (Amazon) חווית קניה חדשה, ואת מה שהיא מכנה כתלת מימד החדש שלה של "אזור המשחקים" (“Gaming Zone”).

ה'גיימינג זון' החדש נועד לספק תחושה של חנות אמיתית כמו ללכת לסניף המקומי שלך כדי לרכוש משחקים ואביזרים. הוא מועבר בעיבוד תלת מימדי וניתן לסובב את המצלמה וללכת למקומות שונים בחדר.

לאחר מכן ניתן ללחוץ על כל פוסטר ותיבה של משחק, לאחר הבחירה, יופיע חלון קופץ שמציג את ה-boxart, צילומי מסך, תמחור וביקורות וניתן לרכוש את המשחק או לצאת מהתצוגה כדי לבחור משחק אחר.

החדר הווירטואלי כולל גם מספר אביזרים וקונסולות כולל PS5, Xbox Series X ו-Switch OLED. יש גם שולחן משחקים וכמה מכונות ארקייד. כל אלה ניתנים לרכישה רק על ידי לחיצה עליהם.

החדר ניתן להתאמה אישית בקצה של אמזון והחברה תחליף פוסטרים ותוסיף משחקים חדשים ככל שיעברו השבועות. ניתן גם לצפות שחומרה ואביזרים חדשים יתווספו עם הזמן.

השקת מכונת ארקייד NBA Jam Deluxe

The Gaming Zone 3D הוא ממלכת קניות וירטואלית הכוללת מגוון רחב של מותגים ופאנדומים, כולל מכונות ארקייד מבית Arcade1Up.

חווית הקניות הוירטואלית החדשה מאפשרת ללקוחות לחקור ולרכוש סחורה בסביבה אינטראקטיבית. בעוד שמכונת הארקייד החדשה של NBA Jam Deluxe מוצגת מ-Arcade1Up, יש גם מוצרים אחרים של החברה הכוללים את The Infinity Game Table, Golden Tee Deluxe ו-PAC-MAN Deluxe.

מכונת הארקייד NBA Jam Deluxe של Arcade1Up הופיעה לראשונה בפלטפורמה שבה ניתן למצוא אותה לצד מוצרים נוספים של Arcade1Up כולל מכונות ה-PAC-MAN ו-Golden Tee Deluxe Arcade ו-The Infinity Game Table.

כרגע נראה שזה עובד רק עם אתר אמזון בארה"ב, סביר להניח כי מדובר בפיילוט שיתרחב בהמשך לחנויות האחרות.

חנות Gaming Zone.

כל החדשות אצלכם בנייד

בטלגרם ובווטסאפ

לוגו רשמי של טלגרם
לוגו רשמי של whatsapp
שיתוף:

מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות