מוד VR למשחק "World of Warcraft" הופך אותו לגוף ראשון

World of Warcraft VR יאפשר לכם לחקור את Azeroth בגוף ראשון, עם בקרות תנועה ושאר אפשרויות מציאות מדומה, אבל לא מדובר במוד רשמי

עדיין לא ראינו משחק בז'אנר MMORPG המפאר את ספריית משחקי ה-VR, אבל גרסה חדשה של World of Warcraft התואמת למשקפי מציאות מדומה תהיה בהחלט דרך מצוינת להתחיל. כעת, לאחר פיתוח של עשר שנים, המודרים של Flat2VR הצליחו להגשים לפחות עבורם, חזון שכזה.

המוד הוכרז דרך Flat2VR ב-X, ועל פי מפתחיו הוא מגיע עם תכונות שאמורות לרצות כל חובב VR, כולל אודיו מיקום עם מעקב ראש, תנועה אנלוגית ועוד המפורטים בדף ההורדה שלו ב- GitHub.

WoW VR

התכונה הבולטת מכולן היא הטרנספורמציה לנקודת המבט שכעת היא בגוף ראשון. מה שאומר שיש לכם הזדמנות לחוות את אזרות' (Azeroth) ותושביה, ידידותיים או קטלניים המתעוררים לחיים בקנה מידה אחר לגמרי כי המשחק הפך ל-FPS.

יש לציין גם כמה מגבלות של מוד ה-VR, שכן הוא תואם רק לתיקון 3.3.5a, העדכון הסופי שנעשה ל-Wrath of the Lich King. מה שהופך הופך אותו לבלתי שמיש עם WoW הקלאסי או המודרני. ובכל זאת, למי שדמיין הרפתקת VR פרטית באזרות', אין כרגע שום דרך אחרת מלבד המוד הזה לעשות זאת.


כל החדשות וכל העדכונים של GamePro

 בטלגרם     ובווטסאפ

  telegram          whatsapp

מקור
pcgamesn
מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות