דמו למשחק Stellar Blade ישוחרר ל-PS5 השבוע

סוני מאשרת כי דמו למשחק הפעולה מגוף שלישי, Stellar Blade, ישוחרר לפלייסטיישן 5 ביום שישי הזה

פלייסטיישן והמפתחת Shift Up אישרו ב-X (טוויטר לשעבר) כי הדמו/ הדגמה למשחק הפעולה מגוף שלישי, Stellar Blade, ישוחרר לפלייסטיישן 5 ביום שישי, ה-29 במרץ.

דמו למשחק הבלעדי הזה כבר הופיע ב-PlayStation Store בתחילת החודש ללא כל הודעה מוקדמת מצד סוני או Shift Up, ואף שודר בשידור חי במשך כ-30 דקות, אך כשבאנו לדווח על כך, הוא כבר הוסר מהחנות.

במאי המשחק קים היונג טאה תיאר מה מחכה לנו בדמו:

ההדגמה מתרחשת מתחילת המשחק כאשר איב, חברה בחוליית המוטס ה-7 נשלחת לכדור הארץ במשימה להשיב את כוכב הלכת מהנייטיבה, ועד לקרב הבוס הראשון

השלב הראשון הזה יכלול את שלב ההדרכה כדי לעזור לך להכיר את תכונות הלחימה הבסיסיות כשאתה חוקר את Eidos 7 שלאחר המלחמה, עיר אנושית שורצת כעת ב-Nytiba, ונותן לך הבנה מוקדמת של מכניקת המשחק שתשרת אותך לאורך כל המשחק.

זה הסיפור של Stellar Blade

Stellar Blade עוקב אחר מסעה של איב (חוה), לוחמת שיורדת ממושבה מחוץ לעולם כדי להביס את הנייטיבה, אויב האנושות שצץ לפתע על כדור הארץ. ה-Nytibas תוקפים את המין האנושי לפי רצונה של ישות גבוהה יותר המורכבת מאלפא וזקן, אבל אף אחד לא באמת יודע על מקורם.

הגיבורה, Eve, מוצאת את עצמה בעולם הרוס שבו היא פוגשת את אדם, ניצול שנותר על כדור הארץ, ולילי, חברה בחולייה מוטסת קודמת. יחד הם מאחדים כוחות בקרב נגד בני הנייטיבה. לאורך הדרך, מפלגתה של איב עובדת עם האזרחים השורדים שנאספו בעיר האנושית האחרונה, שיון.

Stellar Blade הוצג באירוע של סוני PlayStation State of Play, והצליח לייצר הייפ סביבו. המשחק נקרא בעבר בשם הקוד Project EVE.

Stellar Blade ישוחרר בלעדית ל-PS5 ב-26 באפריל.

רוצים לקבל עדכונים ודיווחים ישירות לנייד?הצטרפו לערוץ הטלגרם | וואטסאפ החדש של גיימפרו לעדכונים שוטפים בנושאי גיימינג, טכנולוגיה ובידור.

מקור
עמוד הבית של המשחק
מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות