משחק "מסע בין כוכבים" חדש הוכרז (משחק קופסה)

WizKids הכריזה על משחק שולחן חדש של "מסע בין כוכבים" (Star Trek) שצפוי לצאת מאוחר יותר השנה. המשחק נקרא "מסע בין כוכבים: כיסא הקפטן" (Star Trek: Captain's Chair), משחק בניית סיפון חללית הכולל שישה קפטנים שונים במסע בין כוכבים המתחרים בדרכים שונות.

לכל אחד מהקפטנים יש אסטרטגיות ונקודות חוזק שונות, ושחקנים יכולים לבחור להישען על דיפלומטיה, חקר ומדע בנוסף ללחימה בחלליות. ששת הקפטנים המופיעים במשחק כוללים את ז'אן-לוק פיקארד, בנג'מין סיסקו, מייקל ברנהאם, קולוט' (Koloth), מאסטר הדהאר (מהסדרה המקורית "חלל עמוק 9"), סלע (Sela, קפטן רומולאני ממסע בין כוכבים: הדור הבא וטאשה יאר'ס), ותיאלק שרן (אנדוריאן ממסע בין כוכבים: אנטרפרייז).

משחק קופסא עם ז'אן-לוק פיקארד
Star Trek: Captain's Chair (תמונה: wizkids)

תצוגות מקדימות של קלפים שונים מציגות לראווה מגוון דמויות מעבר לקו מסע בין כוכבים, עם דמויות מסרטי מסע בין כוכבים וסדרות מסע בין כוכבים המופיעות לצד דמויות מסדרת הלייב אקשן.

המשחק כולל שילוב של מינים שונים, כולל אנדוריאנים, אך משמיט כמה קפטנים פופולריים של מסע בין כוכבים, כולל ג'יימס טיבריוס קירק. אולי זה רמז להרחבות עתידיות במידה והמשחק יצליח.

Star Trek: Captain's Chair עוצב על ידי דייוויד טורצי ונייג'ל בוקל, שעיצבו גם את Voidfall ואת סדרת האימפריה. המשחק ישוחרר ברבעון הרביעי של 2024.

כל החדשות אצלכם בנייד

בטלגרם ובווטסאפ

לוגו רשמי של טלגרם
לוגו רשמי של whatsapp
שיתוף:

מערכת התגובות
התראה
0 תגובות
פידבקים
צפו בכל התגובות